Jau šo trešdien, 7. decembrī plkst. 18:30 klubā Nabaklab norisināsies Gibson Ģitāru Roka Festivāls, kurā 10 pirmajā kārtā izvēlētiGibsonFestaPlakats-Copy ģitāristi cīnīsies par galveno balvu – Epiphone Les Paul Custom.  Šodien oficiāli paziņojam žūrijas sastāvu un pasākuma īpašo viesi – Armandu Alksni, kurš vakara gaitā kāps uz skatuves un sniegs arī savu priekšnesumu!

Žurijas sastāvā būs jau minētais leģendārais ģitārists Armands Alksnis (Armandsound), ģitāru ražotāja Gibson (Nashville, USA) pārstāvis – menedžeris Peter Sanden, AT&Trade (Gibson izplatītājs Latvijā) pārstāvis un ģitāras virtuozs Pauls Kravalis, kā arī Gitarspele.lv dibinātājs un ilggadējais ģitārskolotājs – Eduards Aksjoņenko.

Katram konkursantam atvēlētais uzstāšanāšanās laiks ir 5 minūtes. Konkursanti uzstāsies gan ar mākslīgo, gan ar dzīvo pavadījumu, gan ar solo priekšnesumiem. Pēc katra priekšnesuma žūrija atklāti sniegs savu komentāru par redzēto un dzirdēto.

Pasākuma laikā tiks izspēlēti arī vairāki mini-konkursi. Pēc Armanda Alkšņa priekšnesuma skatuve būs gatava uzņemt jam-session dalībniekus, proti, jebkuru, kurš uz pasākumu būs ieradies ar savu ģitāru. Protams, ka aicināti arī bundzinieki un basisti!

Nāciet un atbalstiet savus favorītus, jo žūrija, pieņemot gala lēmumu, ņems vērā arī skatītāju sniegto atbalstu. Kā jau visos Ģitāŗspēle.lv rīkotajos pasākumos, laba atmosfēra garantēta!

Atgādinām, ka ieeja ir bez maksas un vecuma ierobežojuma! Sekojiet jaunumiem twitter.com/gitarspele_lv un draugiem.lv/gitarspele


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase