Sākot ar 2017. gada jūliju tiek piedāvātas arī Klavierspēles nodarbības!

Image result for piano lessons hd

Klavierspēle tiek apgūta dažādos žanros un dažādās sarežģītības pakāpēs skatoties pēc audzēkņa iepriekšējās sagatavotības, spējām un vēlmēm.

Šobrīd izdevīgs piedāvājums pie PĒRKAMKOPĀ

Nodarbības notiek individuāli ar pasniedzēju, vienu reizi nedēļā, ļaujot pasniedzējam iedziļināties un izprast audzēkni, lai kopīgiem spēkiem tiktu sasniegts vēlamais rezultāts. Pieteikties iespējams, aizpildot anketu.

Klavierspēles nodarbības šobrīd pasniedz Miķelis Vanags – profesionāls mūziķis ar pieredzi ģitārspēlē, vokālā un klavierspēlē, kā arī Ilvis Faulbaums, nozares profesionālis, kurš pabeidzis vairākas ar mūziku saistītas izglītības iestādes. Pēc Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas absolvēšanas Ilvis nopietni pievērsies klavierspēles pavadījumam. Šobrīd viņš organizē koncertus un piedalās arvien jaunos projektos. Uzstājas kopā ar vokālistiem no Latvijas nacionālās Operas un apmāca dažāda līmeņa mūziķus improvizācijā.

Nodarbības notiek reizi nedēļā, iepriekš norunātā laikā. Skolēni nāk regulāri un apgūst mācību vielu atbilstoši savam līmenim un prasmēm. Viena nodarbība ilgst 45 līdz 55 minūtes.

Skolotājs ar katru skolēnu rod individuālu pieeju, uzdod mājas uzdevumus, vērtē darbu un prasmes, konsultē un nodrošina izdales materiālus.

Cenas

Gan bērniem un jauniešiem, gan arī pieaugušajiem viena klavierspēles nodarbība maksā 20 €

Mēneša abonements (4 nodarbības)- 50 €

Nodarbības notiek Ģitārspēles Nodarbību Studijā Elizabetes ielā 75, 22. telpā darba dienās no 14:00 – 20:00, sestdienās no 11:00 – 17:00. Vairāk informācijas sadaļā Par Mums

PieteiktiesNodarbībām var aizpildot pieteikuma anketu.

Jautājumu gadījumā rakstāt uz  info@gitarspele.lv vai arī zvanāt uz 28683625. 

Skolēni tiek nodrošināti ar visiem nepieciešamajiem mācību materiāliem, kā arī papildus literatūru.

Pēc pirmās izmēģinājuma nodarbības iespējams sarunāt regulārus nodarbību laikus, kuros skolēns katru nedēļu apmeklē nodarbības.