Max Grip mediatori no Dunlop

Max Grip

Viens no jaunākajiem neilona mediatoriem, ko sagudrojuši Dunlop, ir Max Grip (maksimālā saķere). Smilšpapīram līdzīgā/ raupjā mediatora virsma nodrošina paralēlās virsmas neslīdēšanu (nevar izslidināt starp pirkstiem).

Maksimālā saķere, kombinācijā ar ērti iegulošo formu rada lielisku mediatoru ātri-spēlēt-mīlošiem (speed pickers) un spēcīgi spēlējošiem ģitāristiem, kas vēlas panākt ekstremālu precizitāti un noturīgumu – kas bija arī Dunlop nolūks.

Ar šāda veida mediatoru esmu spēlējis un varu teikt – tas tiešām neizslīd no rokām! Ideja ir gaužām vienkārša, bet patiesībā, Dunlop ir pastrādājuši, pieslīpējot katru sīkumu!

 

Personīgi man pašam patīk ierastie mediatori – jo es rēķinos ar “dabīgo slīdēšanu”, ik pa laikam koriģējot to atrašānās pozīciju starp saviem pirkstiem, vai arī to pielabojot spēlēšanas laikā. Brīžiem šķiet, ka šis “super līmes efekts” nav nepieciešams. Bet, esmu pārliecināts, ka daudziem tas jau ir vismīļākais mediators!

Katrā gadījumā – iesaku pamēģināt!

Pieejami izmēros: 60, .73, .88, 1.0, 1.14 un 1.5 mm – dažādiem spēles stiliem

Max Grip Jazz III

Max Grip Jazz III kombinē klasisko Jazz III mediatora formu ar jauno Max Grip tehnoloģiju. Paredzēts Jazz III faniem un tiem, kas meklē veidus, kā maksimāli precīzi un veikli rīkoties ar savas locītavas artikulāciju/kustībām – panākot precizitāti, efektivitāti un ātrumu. Izmanto, piemēram, Kirks Hammets (Kirk Hammet) un Ēriks Džonsons (Eric Johnson).


 

 

Iesakām apmeklēt: Izveido pats savu mediatoru!

 

Print Friendly

8 thoughts on “Max Grip mediatori no Dunlop

  1. Dunlop nedz ar savu gludo un slideno plastmasu, nedz arī visādiem izciļņiem nekad nav man likušies labi. Izmantoju Planet Waves, jo tam ir savādāka plastmasa, ko es aprakstītu kā sausāku. Nav nekāda raupjuma vai izciļņu, bet mediators vienalga nekur neslīd, ja vien tas nav nepieciešams.

    Ar Dunlop ir tā, ka gludie slīd, ja rokas sasvīst, bet raupjos atkal grūtāk pārvietot, ja viņi kkā ir pakustējušies ne tā, ta nevar tik viegli piekoriģēt pozīciju.

  2. Piedod, tev taisnība, Tortex taču ir no tās “sausās” plastmasas. Un Gator arī.

    Man vienkārši pirmajā brīdī Dunlop asociējās ar 500`ās sērijas mediatoriem, izciļņu mediatoriem un tiem gludajiem, uz kuriem ar rakstītiem burtiem ir “Jim Dunlop”.

  3. Man bija nezkāds Alice mediators, tāds caurspīdīgs, plāns, ko tu neteiksi? Sis ņēma un salūza!!! Bet man šis neslīdošais gan noderētu

Leave a Comment

Draugiem.lv pase