Ģitāras Grifa Remonts

Ir trīs varianti, kas var novest līdz rezultātam un diagnozei: salauzta grifa galva!

  1. Kāds vēlas tēlot vai arī ir skandaloza rokzvaigzne (bladāc!!!)
  2. Nejaušs gadījums – pašam sanāca vai arī “kaķis aizķēra Tavu ģitāru”
  3. Kaut kas ģitārā nav paticis!

Lai arī defekts ir viens no nejaukākajiem, kas ģitārai var būt, tas tomēr ir labojams un savedams kārtībā. Ģitāra, protams, nebūs kā jauna, bet uz tās varēs spēlēt.

Ja gadās šāda ķibele, tad, pirmkārt, ir jāsalasa visi no grifa vai korpusa nolūzušie koka gabaliņi (tas palīdzēs remonta procesā) un, otrkārt, noteikti jānes pie meistara. Labošanas process būs lētāks par jaunas ģitāras iegādi (ja ģitāra nav galīgi “švaka”).

Šai Stagg ģitārai daudzi koka gabaliņi bija nozuduši un lūzums nebija veiksmīgs (tieši pie kolkām) – tāpēc nelīdzētu klasiskā “špaktalēšana un piekrāsošana”, ko esam veikuši dažādām akustiskajām un elektriskajām ģitārām (ir labots arī Gibson Les paul Studio). Meistars uzlika īpašu plāksnīti, kas nodrošina skanējuma noturīgumu un izturību, kāda nepieciešama skatuvei vai transportēšanai.

Kā šī ģitāra skan pēc remonta, jūs varat dzirdēt mūsu video nodarbībās: Mama I’m Coming Home un Green Day melodija iesācējiem.

Print Friendly

3 thoughts on “Ģitāras Grifa Remonts

  1. Kāda krāsa man ir vajadzīga, ja pēc atrašanās mitros apstākļos, grifam daļēji nonākusi nost melnā krāsa? vai ir kāds noteikt krāsas tips?

    • Parasta krāsa nederēs. Tā ir liela ķīmija un māksla atrast piemēroto, jo jādomā ir ne tikai par izskatu un funkcionalitāti, bet arī par skaņu!

      Iesaku konksultēties ar mūsu servisa speciālistiem!

Leave a Comment

Draugiem.lv pase