IMG_2050-Copy8. septembrī klubā Nabaklab norisinājās šīgada vērienīgākais un skaļākais ģitāristu pasākums – Ģitārspēles Burziņš, kuru klātienē baudīja vairāk nekā 150 mūzikas cienītāju.

Vakara gaitā tika izspēlētas daudz balvas (stīgas, skaņotāj, kapo, mediatoru komplekti utt) no Ģitārspēle.lv/veikals ģitāru bodes un rock-distribution.com, kas arī prezentēja jaunākos Peavey kombjus.

Uz skatuves kāpa  Alex Mercy (Rock n Riga ģitāristu dueļu uzvarētājs un Ģitārspēles.lv ģitārskolotājs), kas nostādija augstu latiņu pārējiem māksliniekiem, tomēr Inokentija Mārpla ritma sekcija (basists Skrips (arī Ģitārspēle.lv basa skolotājs) un buņģieris Ēriks) ar savu milzīgo enerģiju un pieredzi neatpalika. Pēc tam uz skatuves kāpa jazz/funk/rock grupa The Mike Hawk Band, kura ar lielisku šovu un dziesmām lielajai auditorijai par sevi atstāja to labāko iespaidu.

Vēlāk savu priekšnesumu sniedza arī blūzroka apvienība Strong Mint, kuras dalībnieku vidējais vecums ir tikai 16 gadi, taču tos atzinīgi novērtējuši tādi mūzikas pazinēji kā Toms Grēviņš.

Pēc tam sākās Jam Session, kurā ar savu backing track piedalījās arī Paul The Mole. Taču vēlāk viss džems notika dažādu buņģieru un ģitāristu pavadījumā, kurā piedalījās mūziķi no tādām grupām kā Rebel Riot, Nepilngadīgā Anna, Monkey Rocks, Strong Mint u.c, nodrošinot dzīvo mūziku visa vakara garumā.

Ģitārspēle.lv saka lielu Paldies visiem, kas atnāca, piedalījās konkursos, džemoja un izbaudīja vakaru, kurš, mūsuprāt, izdevās lielisks!

Drīzumā parādīsies arī video, no visiem priekšnesumiem 😉

Pasākuma vadītājs: Eduards Aksjoņenko

Īpašs paldies projekta organizatoriem un Ģitārspēle.lv darbiniekiem: Ernestam Bordānam un Tomam Feldmanim


 • Reply

  jurčiks

  10 09 2011

  yea! tas bija labais! bija viss, ko biju gaidījis un vēl vairāk. Labākais pasākums, kurā pēdējā laikā esmu bijis. gaidu nākošo

 • Reply

  svens

  10 09 2011

  damn.. cik žēl, ka netiku, bet gaidu video!

 • Reply

  pavels

  11 09 2011

  gaidam video no koncerta 🙂

 • Reply

  oskarsG

  14 09 2011

  ad būs video, ar nepacietību gaidu 😉

 • Reply

  Pāvels

  17 09 2011

  kād būs video?? :((

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase