Gibson Gitaru Roka Festivals 2011 - gitarspele.lv 30316. janvārī plkst. 19:00 Latvijas ģitāristi 2014. gadu sāk ar grandiozo pasākumu “Guitar Madness”. Tas ir konkurss un šovs, kuru rīko GibsonAT&Trade un Gitarspele.lv. Tā norises vieta ir Rīga, Latvijas Pirmā Rokkafejnīca.

Konkursā var piedalīties ikviens ģitārists vecumā no 15-35 gadiem, kurš uz skatuves viens vai līdz triju cilvēku sastāvā 3-5 minūšu garumā ir gatavs parādīt savas ģitārspēles prasmes no labākās puses un cīnīties par galveno balvu – izsmalcināto un pasaulē augstu vērtēto elektrisko ģitāru – Gibson Les Paul Studio! Ieeja ir bez maksas un vecuma ierobežojuma.

Pasākuma īpašie muzikālie viesi – Harijs Zariņš (Colt, Opus Pro) un Latvian Metal Orchestra (Pauls Kravalis un Gitarspele.lv Pasniedzējs Artūrs Liede), kuri konkursa noslēgumā sniegs muzikālu performanci un aicinās visus klātesošos uz Jam sesiju visa vakara garumā. Vakara vadītājs – Atis Ieviņš no grupas Colt.

Kā pieteikties? Tev ir jānofilmē 1 minūti garš pieteikuma video brīvā formā un līdz 11. janvārim jāaizpilda anketa www.gitarspele.lv/guitar-madness mājas lapā. Pēc tam konkursa žūrija izvēlēsies 10 labākos pretendentus, kuriem būs jātiekās finālā 16. janvārī. Konkursa nolikums un sīkākas detaļas ir atrodamas pie anketas.

Žūrija – AT&Trade, Peter Sanden (Gibson USA pārstāvis), Harijs Zariņš (grupa Colt ģitārists), Edvards Broders (Gitarspele.lv Pasniedzējs, grupa The Pink Elephant) un Kaspars Bindemanis (Latvijas Pirmās Rokkafejnīcas DJ).

Atbalstītāji – Gibson, AT&Trade, Gitarspele.lv, Latvijas Pirmā Rokkafejnīca, Gitaristiem.lv un Paulsguitart.com

Guitar Madness ir turpinājums iepriekšējiem Guitar Madness pasākumiem un Gibson Ģitāru Roka Festivālam

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase