Par Mums

Ģitārspēle”  sniedz iespēju apmeklēt Ģitārspēles Nodarbības un saņemt Ģitāru Servisa un Nomas pakalpojumus.

Ģitārspēles nodarbības ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licencētas interešu izglītības programmas.

(Interešu izglītības programmas bērniem licences nr. DIKS-14-110-ail)

(Pieaugušo neformālās izglītības licences nr. DIKS-14-109-ail)

Ģitārspēles komandā darbojās čakli, dzīvespriecīgi un draudzīgi komandas biedri, kas ir balsts Ģitārspēles darbībā.

Misija

Padarīt mūziku pieejamu un saprotamu ikvienam

Vīzija

Būt par lielāko un kvalitatīvāko Ģitārspēles Nodarbību pasniegšanas iestādi hobija un profesionālajā līmenī Latvijā

Vērtības

Profesionalitāte

Tehnoloģija

Atbildība

Ģitārspēles produkti

Mūsu komanda

Eduards Eduards Aksjoņenko. Uzņēmuma dibinātājs, Valdes Priekšsēdētājs. Viņa darbības vīzija ir veicināt ģitāristu komunikāciju un sniegt cilvēkiem motivāciju un iespēju apgūt ģitārspēli kā klātienes nodarbībās, tā arī pašmācības ceļā. Spēlējis dažādos populāros muzikālos projektos un ģitāristu konkursos.

 

Inta Legzdiņa. Studente, kurai izdodas apvienot studijas un Ģitārspēles vecākās biroja administratores pienākumus. Darbā apvieno savu hobiju – ģitārspēle – un daļu no nākotnes profesijas pienākumiem – ekonomists, grāmatvedis.
Brīvo laiku pavada sportojot, apmeklējot koncertus un teātra izrādes.
Atvērta, atsaucīga, mērķtiecīga, komunikabla administratore, kura vienmēr gatava palīdzēt klientiem un kolēģiem.

Undīne Rolava. Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studente un Ģitārspēles biroja administratore, kura dzied ne tikai dušā, bet arī uz skatuves. Undīne klausās dažāda žanra mūziku, bet lielākoties izpilda estrādes, džeza un popmūziku. Brīvajā laikā bieži sastopama virtuvē, kur mīl gan gatavot, gan garšīgi paēst.

ArtursArturs Liede. Patīk un spēlē dažāda tipa mūziku – no džeza līdz metālam, taču sirdij vistuvākā liekas daiļrade, kas nojauc barjeras starp žanriem un necenšas ielīst vienā vai otrā “plauktiņā”. Gan aktīvi, gan kā sesijas ģitārists spēlē kopā ar dažādām grupām, kā arī cenšas veidot pats savas kompozīcijas. Darbojas apvienībā Latvian Metal Orchestra.

 

PaulsPauls Arnicāns. Spēlē ģitāru jau vairākus gadus, to apguvis gan ar privātskolotāju palīdzību, gan pašmācībā. Ar savu bijušo grupu uzvarējis Rock ‘n’ Riga garāžu dueļos un piedalījies vairākos ģitāristu konkursos.
Jau kopš paša sākuma to uzskatījis kā kaut ko nopietnu nevis kā vienkārši kaut ko, ar ko tērēt brīvo laiku. Ir pieredzējis ļoti dažāda stila mūzikā kā metāls, flamenko, džezs, fusion u.c. Spēlējis vairākās grupās, piemēram, Karma un Monro. “Ģitāra un mūzika man nozīmē visu.”

Egils Leimanis. Savas muzikālās gaitas sāka kā trompetists, bet 13 gadu vecumā sāka mācīties spēlēt ģitāru, kas arī kļuva par Egila galveno instrumentu. Ģitārspēles pamatus apguvis pie privātskolotājiem, bet savas prasmes turpina izkopt pašmācības ceļā. Šobrīd spēlē grupā Ansis Klintsons un Nepieradinātais Logo Orķestris, bet iepriekš spēlējis grupās The Quinters un 2tie, kā arī ir darbojies kā izrāžu mūziķis.

Kaspars

 Kaspars Niklasons. Spēlē un apmāca džeza un ģitāras perkusijas mākslu. Piedalījies dažādos ģitāristu konkursos un uz skatuves kāpis gan ar elektrisko, gan akustisko ģitāru. Ģitāru „nopietni” spēlē kopš 2009. gada, visvairāk puisi piesaista fingerstyle un tapping spēlēšanas maniere uz akustiskās ģitāras.

 

Elgars Jaunskalže - Gitarspele.lvElgars Jaunskalže. Patīk mūzikai pieiet ar brīvības un muzikalitātes sajūtu. Patīk dažāda veida mūzika, bet vislabāk jūtas blūza un popmūzikas lauciņā. Kā ģitārists ir spēlējis dažādos projektos, bet dotajā brīdī spēlē grupā ”Headline”, kura pašlaik aktīvi koncertē visā Latvijā.

Print Friendly