Ģitārspēle”  sniedz iespēju apmeklēt Ģitārspēles Nodarbības un saņemt Ģitāru Servisa un Nomas pakalpojumus.

Ģitārspēles nodarbības ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licencētas interešu izglītības programmas.

(Interešu izglītības programmas bērniem licences nr. DIKS-14-110-ail)

(Pieaugušo neformālās izglītības licences nr. DIKS-14-109-ail)

Ģitārspēles komandā darbojās čakli, dzīvespriecīgi un draudzīgi komandas biedri, kas ir balsts Ģitārspēles darbībā.

Misija

Padarīt mūziku pieejamu un saprotamu ikvienam

Vīzija

Būt par lielāko un kvalitatīvāko Ģitārspēles Nodarbību pasniegšanas iestādi hobija un profesionālajā līmenī Latvijā

Vērtības

Profesionalitāte

Tehnoloģija

Atbildība

Ģitārspēles produkti

Mūsu komanda

Eduards Eduards Aksjoņenko. Uzņēmuma dibinātājs, Valdes Priekšsēdētājs. Viņa darbības vīzija ir veicināt ģitāristu komunikāciju un sniegt cilvēkiem motivāciju un iespēju apgūt ģitārspēli kā klātienes nodarbībās, tā arī pašmācības ceļā. Spēlējis dažādos populāros muzikālos projektos un ģitāristu konkursos.

..

Arturs

Arturs Liede. Patīk un spēlē dažāda tipa mūziku – no džeza līdz metālam, taču sirdij vistuvākā liekas daiļrade, kas nojauc barjeras starp žanriem un necenšas ielīst vienā vai otrā “plauktiņā”. Gan aktīvi, gan kā sesijas ģitārists spēlē kopā ar dažādām grupām, kā arī cenšas veidot pats savas kompozīcijas. Darbojas apvienībā Latvian Metal Orchestra.

Pauls

Pauls Arnicāns. Spēlē ģitāru jau vairākus gadus, to apguvis gan ar privātskolotāju palīdzību, gan pašmācībā. Ar savu bijušo grupu uzvarējis Rock ‘n’ Riga garāžu dueļos un piedalījies vairākos ģitāristu konkursos.
Jau kopš paša sākuma to uzskatījis kā kaut ko nopietnu nevis kā vienkārši kaut ko, ar ko tērēt brīvo laiku. Ir pieredzējis ļoti dažāda stila mūzikā kā metāls, flamenko, džezs, fusion u.c. Spēlējis vairākās grupās, piemēram, Karma un Monro. “Ģitāra un mūzika man nozīmē visu.”

Egils Leimanis. Savas muzikālās gaitas sāka kā trompetists, bet 13 gadu vecumā sāka mācīties spēlēt ģitāru, kas arī kļuva par Egila galveno instrumentu. Ģitārspēles pamatus apguvis pie privātskolotājiem, bet savas prasmes turpina izkopt pašmācības ceļā. Šobrīd spēlē grupā Ansis Klintsons un Nepieradinātais Logo Orķestris, bet iepriekš spēlējis grupās The Quinters un 2tie, kā arī ir darbojies kā izrāžu mūziķis.

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “Ilvis Faulbaums”

Ilvis Faulbaums. Mūziku apgūst jau no 8 gadu vecuma, bet no 15 gadiem pievērsies tieši džeza improvizācijai un klavierspēlei. Pabeidzis Juglas mūzikas skolu, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu un arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju. Profesionāli apguvis mežraga spēli. Spēlējis Liepājas Simfoniskajā orķestrī, organizē koncertus un piedalās projektos, uzstājas kopā ar vokālistiem no Latvijas nacionālās Operas, vairāku gadu garumā papildinās meistarklasēs pie džeza mūzikas meistariem, apmāca mūziķus improvizācijā, pavadījis dažādus Rīgas korus kā koncertmeistars. Klavierspēli praktizē vairākas stundas

Sarma Liede Ar mūziku nodarbojas un dzied jau no agras bērnības. Savas vokālās prasmes apguvusi pie daudziem profesionāļiem un dažādu vokālo stilu pārstāvjiem. Par savu ”lauciņu” sauc tieši mūziklu dziedāšanu, kas paver nebeidzamas vokālās iespējas – sākot ar akadēmiskajiem pamatiem un beidzot ar roku. Ik pa brīdim uzstājas ar dažādiem mūziķiem, bet par pamatsastāviem sauc vokāli instrumentālo ansambli Neaizmirstulītes un popmūzikas/gospeļa kori Koukie People. Uzskata, ka dziedātājs ir stāstnieks.