Ģitārspēle”  sniedz iespēju apmeklēt Ģitārspēles Nodarbības un saņemt Ģitāru Servisa un Nomas pakalpojumus.

Ģitārspēles nodarbības ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licencētas interešu izglītības programmas.

(Interešu izglītības programmas bērniem licences nr. DIKS-17-175-ail)

(Pieaugušo neformālās izglītības licences nr. DIKS-18-177-ail)

Ģitārspēles komandā darbojās čakli, dzīvespriecīgi un draudzīgi komandas biedri, kas ir balsts Ģitārspēles darbībā.

Misija

Sniegt kvalitatīvas nodarbības ģitārspēlē un mūzikā

Vērtības

Zinātkāre

Mūzika

Kvalitāte

Ģitārspēles produkti

Mūsu komanda

..

..

Arturs

Arturs Liede. Patīk un spēlē dažāda tipa mūziku – no džeza līdz metālam, taču sirdij vistuvākā liekas daiļrade, kas nojauc barjeras starp žanriem un necenšas ielīst vienā vai otrā “plauktiņā”. Gan aktīvi, gan kā sesijas ģitārists spēlē kopā ar dažādām grupām, kā arī cenšas veidot pats savas kompozīcijas. Darbojas apvienībā Latvian Metal Orchestra.

Pauls

Pauls Arnicāns. Spēlē ģitāru jau vairākus gadus, to apguvis gan ar privātskolotāju palīdzību, gan pašmācībā. Ar savu bijušo grupu uzvarējis Rock ‘n’ Riga garāžu dueļos un piedalījies vairākos ģitāristu konkursos.
Jau kopš paša sākuma to uzskatījis kā kaut ko nopietnu nevis kā vienkārši kaut ko, ar ko tērēt brīvo laiku. Ir pieredzējis ļoti dažāda stila mūzikā kā metāls, flamenko, džezs, fusion u.c. Spēlējis vairākās grupās, piemēram, Karma un Monro. “Ģitāra un mūzika man nozīmē visu.”

 

 

 

 

Sarmīte Priede ir Ģitārspēles administratore. Mūzika Sarmītei ir bijusi apkārt visu laiku. Gājusi ansamļos un koros, kā arī spēlējusi kokli.  Sadraudzējusies ar daudziem draugiem, kuri gan spēlē, gan rada mūziku. Ar ģitārspēli Sarmīte ir uz Jūs, tāpēc cenšas ik dienas to vairāk iepazīt, lai “pārietu uz Tu”

 

Privātuma politika:

Mājas lapa gitarspele.lv izmanto sīkdatnes un Google Analytics.