Ģitāru Apkopes

Standarta apkope – Ģitāras savešana kārtībā, ja tai nav defektu. Iesakām apkopes veikt regulāri, lai instruments būtu ideālā spēlēšanas kārtībā – patīkami gan rokām, gan ausīm.
 • Akustiskās ģitāras/basa apkope:
 1. Korpusa un grifa tīrīšana, apstrāde
 2. Stīgu augstuma un grifa izliekuma regulēšana
 3. Kolku (tapiņu) regulēšana un ieeļļošana
 4. Stīgu mainīšana vai esošo apstrāde
 5. Kopējā ģitāras stāvokļa diagnostika
 • Elektriskās ģitāras/basa apkope:
 1. Korpusa un grifa tīrīšana, apstrāde
 2. Stīgu augstuma un grifa izliekuma regulēšana
 3. Kolku (tapiņu) regulēšana un ieeļļošana
 4. Stīgu mainīšana vai esošo apstrāde
 5. Intonācijas (menzūras) regulēšana
 6. Elektronikas profilakse
 7. Skaņas noņēmēju regulēšana
 8. Kopējā ģitāras stāvokļa diagnostika
Nestandarta apkope – Lūdzu ņemat vērā, ka katra ģitāra ir kā “personība” un tai ir nepieciešama individuāla pieeja. Dažām ģitārām pielāgot vienkāršas lietas ir sarežģītāk nekā citām, it īpaši, ja ģitāra ir ilgāku laiku lietota vai arī tai ir radies kāds defekts. Katrā gadījumā – atstājot ģitāru uz standarta apkopi, meistars novērtēs ģitāras stāvokli un sazināsies ar Jums par papildus izmaksām, ja tādas būs.

*Atstājot ģitāru uz apkopi ar stīgu maiņu, klients saņem 5% atlaidi ģitāras apkopei un stīgām. Ģitārspēles darbinieks palīdzēs izvēlēties un ieteikt piemērotāko stīgu veidu un izmēru katram spēlētājam, atkarībā no muzikālās gaumes un vēlmēm.   Dažādu brendu un  veidu stīgas maksā no 6 EUR līdz 12 EUR. Ja klients jau iepriekš ir iegādājies stīgas, veicot ģitāras apkopi, meistars tās uzstādīs, protams, ja stīgas būs saderīgas ar ģitāru.

Print Friendly

6 thoughts on “Ģitāru Apkopes

  • Atkarībā, kāds stāvoklis ģitārai. Vidēji, ierēķinot stīgu cenu, ap 25 eiro.

  • Sveika!
   Ģitāra ir instruments, kuru nepieciešams noskaņot pirms katras spēlēšanas, tāpēc katram ģitāristam noteikti jāiemācās to izdarīt pašam. Tas nav nekas grūts, tikai nepieciešams ģitāras skaņotājs. To var iemācīties no pamācībām internetā, kā arī pie mums nodarbībās.

 1. Cik maksātu fretu “kronēšana”? Ģitāra teju divus gadus aktīvi spēlēta un fretas palikušas diezgan plakanas. Vēl spēlējama labi un nav zumēšana, bet domāju ka derētu noapaļot.

Leave a Comment

Draugiem.lv pase