Floyd Rose FRXČau, ģitāristi un ģitārdraugi! Domājams, ka lielākā daļa no jums zina, kas ir Floyd Rose tremolo sistēma. Ģitāristi Floyd Rose sistēmu lieto jau 35 gadus un tam par godu ir izveidots kaut kas īpašs un interesants. Tagad arī tiem, kam pieder ģitāras ar fiksētajiem tiltiem un Tune-o-matic, ir iespēja izmantot tremolo, neveicot ģitārām kādus pamatīgus pārveidojumus.

Ir izveidots jauns tiltiņš, kas saucas FRX. Tas ir piemērots tādām ģitārām, kā piemēram, Les Paul, SG, and Flying V modeļiem. Šis tiltiņš tiek piestiprināts Stopbar un Tune-o-matic vietā, kā arī aiz ģitāras augšējā slieksnīša tiek pievienota stīgu fiksēšanas sistēma, kā jau parasti tas raksturīgs Floyd Rose tremolo sistēmām. FRX ir pielāgots tā, lai tas varētu tikt piestiprināts iepriekšējā tiltiņa vietā bez jaunu caurumu uzbšanas un stīgu fiksēšas sistēma aiz augšējā slieksnīša tiek piestiprināta vien ar divām nelielām skrūvēm. Pēc tam tā darbojas gluži tāpat, kā jebkura cita normāla Floyd Rose sistēma. Pagaidām FRX pieejams trīs krāsās – hromētā, melnā un zelta krāsā. FRX ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā un to cena ir aptuveni:

208€ par hromēto

232€ par melno

259€ par zelta krāsas

Paši Floyd Rose pārstāvji raksta, ka vienīgais, kas pagaidām traucē uzsākt pārdošanu, ir piemērota iepakojuma izveide. Plānots, ka iepriekšpārdošanā iegādātie FRX tiks izsūtīti klientiem 15. decembrī. Tie būšot pavisam vienkāršā iepakojumā, kamēr Floyd Rose turpinās strādāt pie īstā iepakojuma izstrādes. Pasūtīt tos var šeit.

Katrā gadījumā – interesanta lieta, jo ģitārai nekādas neatgriezeniskas izmaiņas nav jāveic. No, teiksim, Les Paul īpašnieka ātri vien vari kļūt arī par Floyd Rose lietotāju, taču, ja Floyd Rose apnīk, iespējams atgriezties atpakaļ pie iepriekšējā fiksētā tiltiņa. Kādas ir Jūsu domas?

Skaties arī video par FRX uzstādīšanu

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase