Ir radīta vēl viena jauna kategorija īpaši Jums!! “Populāras melodijas un tēmas”. Tēma – (angļu val – theme). Pati pirmā tiek piedāvāta leģendārās filmas “Krusttēvs” (The Godfather – 1972) triloģijas pirmās daļas tēma (no angļu val. – theme). Tā kā populārām melodijām un aranžējumiem ir dažādi veidi un mākslinieki, mēs izvēlamies to, ko uzskatam par piemērotāko ģitāristiem. Tāpēc tā ir Hard Rock versija Slash (ar Guns’n’Roses) izpildījumā – kas tika bieži spēlēta koncerta vidū!

Ir pieejama Slash – The Godfather Theme pilnā tablatūra GP5 failā (studijas variants). Dzīvā izpildījuma versija pieejama (Live) Songsterr tablatūrā (kas ir Songsterr?).  Sīkāk par tēmu un skaņdarbu – raksta turpinājumā!

Kamēr instrumentālā skaņdarba versija ir zināma kā “The Godfather Theme“, tad “Speak Softly Love” ir vokālā. Vārdus tai ir sarakstījis Larry Kusik, bet mūziku sarakstījis Nino Rota. Skaņdarbam ir vairākas variācijas lirikā un valodās. Itāļu – (Parla Più Piano) un sicīliešu (Brucia La Terra). Sicīliešu versiju izpilda  Anthony Corleone filmā “Kruttēvs 3” (“The Godfather 3”).

3. skaņdarbu variācijas ar vārdiem dažādās valodās, skatāmas zemāk.

1. “Speak Softly Love” (angļu valodā)

2. Parla piu Piano (itāļu valodā)

3. Brucia La Terra (sicīliešu valodā)


 • Reply

  badbone

  26 08 2010

  varetu parādī vai vismaz uztabot to intro ko slashs spelē?
  paldies jau iepriekš!

 • Reply

  emo

  26 08 2010

  dikti labs

 • Reply

  Pauls

  27 08 2010

  …heh nu dažādi var bet sorry man liekas derdzīga harmonija a la Kriewu šansons(blatnaja) un derdzīgs lipīgs un baigi krievisks meldiņš bet tas par pašu kompozīciju bet paldies par darbu tālākais jau gaumes lieta.

 • Reply

  džefs

  27 08 2010

  where is true metal like Pantera Suicide Note Pt.1

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase