Schecter Guitar Research jeb vienkārši Schecter ir ģitāru kompānija, kas pasaules tirgū pastāv jau 35 gadus. Šajā laikā Schecter ir nostiprinājušies ģitāru ražotāju elitē. Schecter piedāvā elektriskās ģitāras, basģitāras un akustiskās ģitāras, ASV pieejams arī Custom Shop, kurā iespējams izveidot savu sapņu ģitāru. Tomēr nesapriecājaties priekšlaicīgi – tas arī attiecīgi maksā.

SGR by Schecter jaunā kolekcija apvieno visus populārākos Schecter modeļus jaunā, daudz draudzīgākas cenas piedāvājumā. Šajā kolekcijā ietilpst C-1, C-7, Avenger, Solo-6 un SA-1 AC ģitāras. Kolekcija ir vērsta uz iesācēju loku, ieskaitot cilvēkus, kuri meklē lielisku instrumentu par lētāku cenu nekā no citiem ražotājiem. Šīs ģitāras ir veidotas no Schecter ražotajām detaļām, kas kompānijai ļauj samazināt šo ģitāru izmaksas, bet ne kvalitāti. Gandrīz visām ģitārām ir pieejamas vairākas krāsas. Un pats labākais – visām SGR by Schecter ģitārām līdzi nāk mīkstā soma!

Par Schecter

Kompānija savu produkciju tirgo aptuveni 150 valstīs visā pasaulē, un šis skaitlis aug. Tāpat kā ar pārdošanas reģionu, uz vietas nestāv arī piedāvāto ģitāru klāsts. Tas mainās ik gadu, tiek pievienoti jauni modeļi dažādas formās, ģitāras ar citādu aprīkojumu un jaunas sērijas dažādās cenu kategorijās. Tāpat kā tas ir ar visām precēm mūsdienās, veiksmīgāko ģitāru modeļu ražošana turpinās, taču neveiksmīgāko – tiek apstādināta. Tādēļ viss pieredzējušu kompāniju ģitāru klāsts ir kvalitatīvs un cenas ir samērīgas.

Raksturīgi Schecter kompānijai ir tas, ka vidēji dārgās un dārgās ģitārās tiek lietotas tikai citu ražotāju detaļas kā, piemēram, Seymour Duncan un EMG skaņas noņēmēji, Grover kolkas, TonePros Tune-O-Matic tiltiņi utt. Attiecīgi zemākas kategorijas ģitāras tiek aprīkotas ar Duncan Designed skaņas noņēmējiem un Schecter kolkām un tiltiņiem. Tas gan nebūt nenozīmē, ka šīs detaļas ir zemākas kvalitātes.

Schecter ģitāras savas karjeras laikā ir iemīlējuši arī neskaitāmi slaveni mūziķi, kā Dan Donegan no Disturbed (Ultra), Jerry Horton no Papa Roach (C-1,Tempest, Solo-6), Synyster Gates no Avenged Sevenfold (Avenger) un daudzi citi.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase