Jauns “Kamenes Lidojuma” ātruma rekords – 600 bpm!!!

Jā, cilvēka iespējām nav robežu! Agrāk brīnījos par džekiem, kuri šo var nospēlēt uz 300 bpm (beats per minute = sitieni minūtē), taču John Taylor to paveica divreiz ātrāk – 600 bpm !!

Labāk vienreiz redzēt, nekā 10x dzirdēt/lasīt, tāpēc noskatāmies video. Pievērsiet uzmanību, ka ātrums tiek kāpināts pamazām, līdz beigās sasniedz oficiālo rekordu. Klāt ir novietots pulkstenis, lai redzētu, ka video nav montēts (nav patīts). Jūs neticēsiet savām acīm!! Izsakiet savas domas te vai Guitar Pros domubiedru grupā.Print Friendly

4 thoughts on “Jauns “Kamenes Lidojuma” ātruma rekords – 600 bpm!!!

  1. Es zaudēju interesi jau pēc iepriekšējā rekorda un mani ausij vistīkamakais ir temps ap 200bpm ātrāk jau skan komiski…piem.Malmsteen savu popularitāti ieguva pateicoties tembrālajam un muzikālajam skanējumam kaut gan daudzi spēlē ātri reti kuram izdodas garšīgi melodiski un tembrāli.Par šitādām izdarībām šrederus lama par muzikalitātes trukumu,tas džeks labāk būtu to laiku veltījis kompozicijai,tonim utt.

  2. Hm, interesanti, ka pulkstenis, kurš stāv nolikts, laikā kad džeks spēlē otro un pārejās reizes, stāv uz vietas un kā pabeidz ta sāk iet uz priekšu, tas rada aizdomas, ka kaut kas tajā video nav tīri….

Leave a Comment

Draugiem.lv pase