HammerJammer ierīceČau, ģitāristi un ģitārdraugi! Pastāstīsim par interesanto ierīci, kas paredzēta, lai sešstīgu ģitārai liktu izklausīties citādi, mainot arī pašu spēlēšanas manieri. Šāda ierīce ir Hammer Jammer. To iespējams uzstādīt uz praktiski jebkuras sešstīgu ģitāras – akustiskās vai elektriskās. Rakstiņa beigās pievienojām arī ražotāja oficiālo video ar pamācību, kā šo ierīci uzstādīt. To izmantojot, tiek iegūta skaņa, kāda rodas, kad pa ģitāras stīgu ar kaut ko uzsit (varat pamēģināt ar kaut ko, piemēram, zīmuli uzmanīgi uzsist pa savas ģitāras stīgu).

Sākotnēji vienīgā frāze no ražotāju puses, ar kuru viņi prezentēja šo produktu bija: “Hammer Jammer ļauj izmantot neticami ātras uzsišanas tehniku un piešķir sešstīgu ģitārai unikālu skanējumu.”

Šis izgudrojums nemaz tik jauns nav. Hammer Jammer tika radīts jau deviņdesmitajos gados – tika saražoti divi tūkstoši šo ierīču, taču par to gandrīz neviens nezināja un nerunāja. Hammer Jammer izgudrotājs nodarbojas arī ar filmu veidošanu, un Hammer Jammer parādījās vienā no viņa filmu traileriem apmēram pirms pieciem gadiem. Kopš tā brīža arī interese par šo interesanto izgudrojumu sāka augt. Šī gada janvārī vietnē Youtube.com tika ievietots video ar Hammer Jammer un šis video kļuva ļoti populārs. Tad nu arī tā ražotājs Big Walnut Productions saprata, ka šis produkts, lai neteiktu vairāk, ir gatavs ģitārpreču tirgum. Tā rezultātā šis uzņēmums ir uzsācis kickstarter (līdzekļu vākšana no ziedojumiem), ar mērķi savākt $50,000, kas uzņēmumam ļautu sākt ražot šo produktu pārdošanai.  Šeit var atrast Hammer Jammer līdzekļu vākšanas mājas lapu. Mērķis bija šo naudu savākt līdz 21. jūlijam, taču, diemžēl, tas neizdevās un kopumā 186 cilvēki saziedoja $14,278.

Nesen ražotāji arī izpētījuši to, ka Hammer Jammer ir ļoti atvieglotu ģitāras spēlēšanu cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Kāds ir jūsu viedoklis par šādu produktu? Vai noderētu jūsu ģitārspēles robežu paplašināšanai?

Piemērs, kā tas izklausās

Kā to uzstādīt?

https://www.youtube.com/watch?v=TB88QLzR8wA

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase