No saviem ģitārskolniekiem esmu bieži dzirdējis stāstus par divu vai vairāku dienu izbraucieniem, kad jādodas ciemos pie radiem vai arī jāpavada laiks otrās mājās/vasarnīcā/pie draugiem vai arī vienkārši ir vēlme dzirdēt savu elektrisko ģitāru pieslēgtu – VISUR! Ja cilvēks rēķinās, ka viņam būs brīvs brīdis, kurš būs ar kaut ko jāaizpilda, tad pareizākā doma būtu izmantot laiku lietderīgi – tātad trenēties ģitārspēlē! Šie produkti ir populāri un iecienīti mūziķu vidū. Viens no iemesliem ir redzams raksta beigās esošajā video.
Tieši tāpēc eksistē mikro-pastiprinātāji, kas ir izmērā mazas, viegli pārnēsājamas un ar baterijām darbināmas elektriskās ģitāras pastiprinātāju ierīces. Vieni no populārākajiem uz visplašāk pielietojamiem ir Marshall mikro-pastiprinātāji MS-2 un MS-4.

MS-2 Mikro Pastiprinātāji

Ļoti ērti pārvietojami un portatīvi. Tiek darbināti ar “Kronas” bateriju vai arī caur strāvas adapteri. Mazajā 14cm x 11 x cm 6 cm skaņas kastītē atrodas 1W skaļrunis ar Clean un Overdrive kanālu iespējām.  Tam var regulēt toni un skaļumu, kā arī pieslēgt austiņas. To var viegli piestiprināt pie jostas vai arī nolikt sev blakus.

Tie ir pieejami klasiskā (MS-2C), melnā (MS-2B) un sarkanā (MS-2R) krāsā.  Netraucēs nedz vecmāmiņai blakus istabā, nedz arī vilciena pasažieriem (austiņas ieteicamas!). Svars – 0,34 kg.

MS-4 Pastiprinātāji

Tie, kurus interesē lielāki izmēri pastiprinātāja dzirdamība plašāk mazliet plašāk, tiek piedāvāts kabineta variants gandrīz 2 reizes lielāks Full-Stack mikro-pastiprinātājs. (tomēr jaudas rādītājs saglabājas – 1W) Tas ir paredzēts stāvēšanai uz gludas virsmas (jostas stiprinājuma vietā ir atbalstoša kājiņa, lai “lielā augstceltne” neapgāztos) un tam ir pieejama ne tikai toņa un skaļuma, bet arī “gain” (overdrive līmeņa) kontrole. Protams tiem, kas vēlas spēlēt roku privāti, var izmantot austiņu izeju. Izmēri 25 cm x 11 cm x 6 cm, svars 0,51 kg.

Nekad nevar zināt, kad iedvesma nāks!!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase