Sveiks, Ģitārspēle.lv draugs!

gitarspele-lv-komanda

ĢITĀRSPĒLES “Pamatsastāva BANDA 2016. m.g.” (Inta, Eduards, Arturs, Elgars, Pauls)

Par saviem klientiem mēs varētu uzrakstīt daudz grāmatas – sākot no skolēnu stāstiem par pirmās ģitāras iegūšanu, mīļākās dziesmas apgūšanu un elku koncertu apmeklējumiem, beidzot ar servisa klienta stāstiem par to, kā ģitāra pārlūza uz pusēm.

Bet par mums, Ģitārspēle.lv komandu, lielāka daļa no jums zina pavisam nedaudz, tāpēc – iepazīsimies!

Skolotājus un administrāciju Tu vari ļoti bieži satikt Ģitārspēle.lv telpās, tāpēc sāksim iepazīšanos ar Ģitārspēle.lv dibinātāju  Eduardu Aksjoņenko.

Kā Ģitārspēle.lv vadītājs laikā līdz 2018. gada augustam, Eduards rūpējas par pakalpojumu – nodarbību, servisa un nomas – kvalitāti, izstrādā jaunus produktus, organizē un motivē personālu, organizē un vada seminārus un pasākumus. Kā vadītājs par iepriekšējo veiksmīgo darba periodu viņš uzsver: “Man ir izdevies izveidot lielisku komandu, kas savus pienākumus veic ideāli, tāpēc man ir viegli būt vadītajam un mans galvenais pienākums ir atbalstīt savu komandu”. Eduards par sevi saka, ka ir uzņēmējs izglītības jomā, jo šobrīd lielākā daļa darba dienu paiet dažādas Latvijas augstskolās pasniedzot vairākus ar uzņēmējdarbību un vadību saistītus studiju kursus, kā arī Eduards vada seminārus un projektus dažādām organizācijām un uzņēmējiem. Bet kāds tad bija ceļš līdz Ģitārspēle.lv dibināšanai..?

Kristaps-Veegners-un-Eduards-Aksjonenko

Eduards spēlē un uzvar Rock’n Riga ģitāristu dueļa 3. sezonas pusfinālā

Tīņu gados Eduards klausījās roku un ar klases biedriem pieņēma pirmo nopietno muzikālo lēmumu – ir jādibina grupa. Eduards informēja topošos grupas biedrus: “Es nezinu kā jūs, džeki, bet es spēlēšu ģitāru”, bet viņam nebija ne ģitāras, ne ģitārspēles prasmes. J Nācās gaidīt 15 gadu dzimšanas dienu, kad tēvs Eduardam uzdāvināja no Krievijas atvestu pirmo ģitāru – tā bija Trembita dzelzs stīgu akustiskā ģitāra, kura joprojām ir pie Eduarda. Nākamais solis rokmūziķa karjerā bija apgūt ģitārspēli. Tā kā Eduards mācījās vienā skolā ar Kārli Būmeisteru, kurš jau spēlēja ģitāru, viņš lūdz Kažam ieteikt privātskolotāju. Eduards devās uz pirmo ģitārspēles nodarbību pie Kažas ieteiktā klasiskās ģitāras skolotāja Nika ar domu spēlēt roku, bet skolotājs teica: “Paņem ģitāru klasiskajā pozā un sāksim spēlēt ar pirkstiem”, bet Eduarda nopirktie mediatori, lai spēlētu roku, tā arī palika neizņemti no kabatas. Šodien Eduards ļoti priecājas, ka pirmā dziesma, ko iemācījās nospēlēt, bija kāda klasiskā prelūdija vai etīde, jo tieši klasiskās mūzikas pamatu apgūšana ir pavērusi plašas iespējas iemācīties jebkura stila mūziku augstākā līmenī.

GITARSPELE CUSTOM STRAT SC-001_4

GITARSPELE CUSTOM ģitāra “FOXY LADY”

16 gadu dzimšanas dienā saņemtā elektriskā ģitāra bija nākamais solis rokmūziķa karjerā. Arī šo Eduards tēvs atveda no Krievijas, jo Latvijā nebija iespējams iegādāties B. C. Rich ģitāras. Šobrīd Eduardam ir 5 ģitāras – tēva dāvinātās ģitāras, Ģitārspēle.lv meistara Andra Apīņa radītā elektriskā ģitāra GITARSPELE CUSTOM STRAT – “Foxy Lady”, elektroakustiskā ģitāra un neilona stīgu klasiskā ģitāra. Eduards piekrīt uzskatam, ka ģitāristam nekad nevar būt par daudz ģitāru, tāpēc ļoti priecātos par daudz ģitārām no piecdesmitajiem un sešdesmitajiem gadiem, piemēram, Gibson Les Paul.

eduards-aksjonenko-gitarspeles-nodarbibas

Eduards filmējas “Punk Rock” video nodarbībā

Lai gan Eduards ciena un ir pētījis repu, šlāgermūziku, hip hop un klasisko mūziku, viņš izvēlas klausīties rokmūziku, kas radīta no 1960. – 1990. gadam un kā vienu no favorītdziesmām min grupas Extreme dziesmu Decadence Dance. Arī pats ir spēlējis vairākos kolektīvos – sākot no dažādiem skolas ansambļiem, līdz smagā metāla grupai “Gossip” un grupai “Blitze”. Protams, Eduards ir bijis uz vairāku savu elku koncertiem, no kuriem visspilgtāk atmiņās palicis AC/DC Polijā, bet, ja viņam pašam būtu iespēja uzspēlēt ar kādu grupu, viņš izvēlētos kādu no 80-to gadu Hard Rock guru: Def Leppard, Guns N’ Roses, Aerosmith, Van Halen u.c.

eduards-aksjonenko-spele-koncerta

Koncertā ar grupu BLITZE

Lai gan sākotnējais mērķis bija kļūt par rokzvaigzni, Eduards saprata, ka ģitārspēle ir liels viņa hobijs, ko ir apguvis no dažādiem rakursiem pie vairākiem skolotājiem un pašmācības ceļā, tāpēc jau 11. klasē mācoties sāka pasniegt ģitārspēles nodarbības, lai jau studiju gados būtu finansiāli neatkarīgs. 12. klasē viņam bija skaidrs, ka studiju gados tiks piesaistīti vēl skolotāji un dibināts uzņēmums, lai attīstītos un paaugstinātu nodarbību kvalitāti. 2010. gadā tika izveodta mājaslapa www.gitarspele.lv, kurā tika publicētas video nodarbības, rakstiņi, pamācības – viss par un ap ģitārām. Tā no sapņa par rokzvaizni Eduards kļuva par lielākā ar ģitārām saistītā uzņēmuma Latvijā dibinātāju un vadītāju. Viņš ļoti lepojas ar Ģitārspēles klientu panākumiem un it īpaši – uzņēmuma lielisko komandu!

Par Ģitārspēle.lv attīstību nākotnē Eduardam ir daudz un dažādi plāni, piemēram, piedāvāt tiešsaistes nodarbības, paplašināt nomas ģitāru piedāvājumu, veidot dažādus seminārus, izdot grāmatu u.c., kā arī viņš ir atvērts jebkurai idejai un jauniem izaicinājumiem.

Eduards saka paldies visiem ilglaicīgajiem sadarbības partneriem, iepriekšējiem un esošiem darbiniekiem un klientiem par atbalstu un uzticību kopā veidojot Ģitārspēle.lv!

Sekojat līdzi informācijai – drīzumā ievietosim interesantus faktus arī par Ģitārspēle.lv administrāciju un skolotājiem.

Eduards Lielvārdes koncertā spēlē kopā ar grupu Blitze

Viens no Latvijā skatītākajiem Ģitārspēles pamācību video ar Eduardu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase