Trembita ģitāras apkope

Vēlējos Jūs iepazīstināt ar savu pirmo gitāru – Trembita (Ražotājs – Ukraina). Šī rakta bildes ir lielisks piemērs tam, cik ātri ģitāra nolietojas un paliek netīra, ja lieto diendienā (pārsvarā mani gitārskolnieki, kuriem vēl nav ģitāras vai arī to atstājuši, aizmirsuši mājās).Tāpēc Gitarspele.lv serviss apkopj to katru nedēļu (notīrot un nomainot stīgas).

Īsais stāsts: to ieguvu uz savu 15. dzimšanas dienu un lietoju jau vairākus gadus. Kalpojusi kā treniņam mājās, tā arī tusiņos, piknikos un nelielos koncertos. Lai arī ģitāra ir no lētā gala, tai ir kvalitatīvs un precīzs skanējums, viegla grifa regulācija un skaisti izstrādāts korpuss saulesrieta (sunburst krāsā; it īpaši rozete – zīmējums ap “caurumu”).

Ģitāra man ir mīļa un saistās ar patīkamām emocijām. Katra dabiskā nolietojuma skrambiņa un vietām nodeldētā krāsa piešķir tai īpašu burvību. 16. gadu vecumā tā bija aplīmēta ar vairākām uzlīmēm, no kurām pēc tam šķīros. Trembita ģitāras dzīves laikā esmu nomanījis kolkas un pieslīpējis ladas (lietas, kas dabiski nolietojas).

Kā skan ģitāra, var dzirdēt Hey There Delilah video nodarbības video!

Ja vēlies padalīties līdzīgā vai plašākā aprakstā par savu ģitāru, aicinu to darīt!

Print Friendly

3 thoughts on “Trembita ģitāras apkope

  1. Iekšpusi tīram ar Rainbow putekļusūcēju (ir speciāli uzgaļi, lai piekļūtu katram iekšienes nostūrim.
    Ja tāda nav – var izmantot arī parasto, izmantojot pašdarinātas caurulītes.

Leave a Comment

Draugiem.lv pase