GITARSPELE CUSTOM elektriskās ģitāras 001_1Šis ilgi gaidītais brīdis nu ir klāt! Ar lepnumu un prieku prezentējam Jums GITARSPELE CUSTOM – Latvijā darinātas ģitāras pēc jebkura pasūtītāja vēlmēm! Tagad GITARSPELE piedāvā visplašāko kāstu, kas saistās ar ģitārlietām – nodarbības, servisu, veikalu, nomu  un ģitāru ražošanu!

*Vārds CUSTOM nozīmē individuāli, pēc klienta pasūtījuma veidota ģitāra. Katram mūzikas instrumentam ir unikāls skanējums, specifikācijas, raksturs un sērijas numurs.

Šajā rakstiņā Jūs iepazīstinām ar trīs pirmajiem eksemplāriem, kas ir veidoti pēc pasaules leģendārāko ģitāru standartiem! Katrs no tiem ir sīkāk ir apskatīts video un aprakstīts teksta turpinājumā. Unikālais sērijas numura kārtas skaitlis visiem ir 001. Katrai ģitārai līdzi nāk pase-sertifikāts, kas apstiprina tās oriģinalitāti, iekļaujot meistara Andra Apīņa un direktora Eduarda Aksjoņenko parakstus!

Ģitāras ir apskatāmas dzīvē pie mums, Aspāzijas bulvārī 32-416! Ļoti aicinām tās aplūkot, kamēr vēl ir! 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=3EmKpAam81Q

Visi trīs ģitāru korpusi ir veidoti no sarkankoka un ir beicēti katrs savā tonī tā, ka cauri redzama skaistā un skanošā koka tekstūra. GITARSPELE CUSTOM var veidot ģitāras no jebkura kokmateriāla un piešķirt tai nepieciešamo formu un krāsas toni. Liela nozīme ir pašai koksnei, jo tai ir jābūt gan pareizi izžāvētai, gan apstrādātai tā, lai ģitāra dzīvotu ilgi jo ilgi! Tieši šī pieeja ir iemesls, kāpēc instruments tāpat kā labs vīns ar gadiem paliek vēl labāks – un visu nosaka sākuma punkts!

Visi grifi ir veidoti no Latvijas kļavas, kas mūsu ģitāras būvēšanas pieredzē sevi ir pierādījusi kā ilgnoturīgu un uzticamu materiālu. katrai ģitārai ir arī Venga tumšā koka elementi.

“Cherry Bomb” – Les Custom LC-001

 

GITARSPELE CUSTOM LES LC-001_3Les Paul tipa korpuss ar plakano virsmu un “kodīgajiem” skaņas noņēmējiem (Seymour Duncan – Seth Lover) burtiski “sprāgst” no enerģijas pārpilnības. Ķiršu sarakanais sarkankoks lieliski rezonē un sader ar tāda paša toņa kļavas grifu, kuram pa virsu ir uzlikts vengas grifa pārklājums.

Grover spriegotāji un iebūvēta Push-Pull iespēja, lai varētu sadalīt skaņas noņēmēju spoles no humbucker uz single coil. Divi skaļumi un divi toņi – katrs vienam skaņas noņēmējam, ko var ieslēgt vienu atsevišķi vai abus kopā. Menlais pickguard nāk līdzi, un to var piestiprināt pēc izvēles.

22 masīvas ladas un ielīmētais grifs dod drošu sajūtu par ģitāru un tās spējām, kā arī piešķir ievērojamu skaņas ilgnoturību (sustain). Grifam ir “resns” kakls, kurš ļoti labi ieguļ rokās – lai varētu gan blūziski dūdot, gan roķīgi dārdēt. Tāds ir šis Ch.. Ch.. Ch.. Ch.. Cherry Bomb!!

GITARSPELE CUSTOM TELE TC-001_1

“Briljanta Zaļais” – Tele Custom TC-001

 

Briljanta tīrs skanējums un Briljanta Zaļa krāsa – Tele formas ģitāra, kura jau kopš pirmā oriģināla dizaina tālajā 1950. gadā līdz pat mūsdienām ir iecienīta starp blūza, kantrī un roka spēlētājiem tā masīvās koksnes un korpusa formas dēļ!

Fender Noiseless skaņas noņēmējs bridge un Artec neck pozīcijā rada plaša diapazona skaņas kombināciju, kuru var panākt ar trīs pozīciju pārslēgu, vienu skaļumu un vienu toni. Dziedošas tīrās skaņas un izsmalcināts overdrive. neviena no GITARSPELE CUSTOM ģitārām, it īpaši šī, neradīs pilnīgi nekādu fona troksni, jo korpusa iekšiene ir pārklāta ar ekrānu, kā arī tām ir augstas kvalitātes skaņas noņēmēji!

22 vidēja izmēra ladas, Kluson Deluxe tiltiņš. Pickguard (skrāpjsargu) var mainīt pēc patikas uz jebkuru citu – tāpat kā daudzas citas detaļas mūsu CUSTOM ģitārām, jo stilu un izskatu definējat Jūs paši!

Ģitāras grifs ir dabīgās kļavas krāsā un gandrīz ir balts!

“Foxy Lady” – Strat Custom SC-001

 

GITARSPELE CUSTOM STRAT SC-001_4Ko lai saka – “Foxy Lady” jeb, kā mēs saucam, “Lapsiņa” ir izskatīga, smalka un dziedoša! Uz tās un ar to var izspēlēt dažādākos mūzikas stilus ar sīkām niansēm. No klusas šūpuļdziesas līdz spriganam rock’n roll – to var panākt ar trīs skaņas noņēmējiem, ko var lietot septiņās kombinācijās, jo paralēli piecu pozīciju skaņas noņēmējiem ir arī push-pull jeb coil-tap slēdzis, kas konktrolē bridge skaņas noņēmēju – Seymour Duncan “Cool Rails” (humbucekr noņēmējs single coil izmērā ar iespēju ieslēgt vienu spoli, kā klasiski ierasts).

Strat tipa forma lieliski pieguļ ķermenim un tā “lapsīgais” rudais grifs ir tik ērts, ka laiks paskrien nemanot, meklējot dažādas skaņu kombinācijas.

Ģitāras tremolo labi notur skanējumu, jo ģitāras augšējais slieksnītis (nut) ir no Graphtech – cietākais un slidenākais materiāls pasaulē, kas ļauj noturēt skaņojumu un “slīdēt” stīgām cauri!

Par GITARSPELE CUSTOM uzrakstīsim sīkāk jaunnedēļ – būs meistara komentāri un ražošanas process!

Kura ģitāra Tev patika vislabāk un kāpēc?

View Results

Loading ... Loading ...
 • Reply

  Guntis

  31 03 2014

  Izskatās jau ļoti romantiski, tikai vai spēsiet nodrošināt adekvātu cenu..

  • Reply

   Eduards Aksjoņenko

   01 04 2014

   Kā minēts, katra ģitāra ir unikāla un izstrādāta pēc smalkākajām niansēm formā un izskatā. Lielāko daļu izmaksas sastāda rūpīgs roku darbs, liekot kopā konkrēto specifikāciju, kas prasa vairākus etapus un lielus pūliņus sagatavošanās darbos un saderīgu, augstas kvalitātes materiālu izvēlē.
   Tāpēc cena atšķiras no katra pasūtījuma un ir diapazonā no vidusmēra ģitāras līdz profesionālajam standartam (piemēram, no Fender Made in Mexico līdz Fender Made in USA).

 • Reply

  ...

  01 04 2014

  Un kādās cenās ir šīs ģitāras?

  • Reply

   Eduards Aksjoņenko

   01 04 2014

   Reiz iznāca arī Fender Stratocaster ar sērijas numuru 1. Tagad runā, ka tas atrodās Deivida Gilmora (Pink Floyd) privātajā kolekcijā. Cenu šādam ir grūti novērtēt 😀
   Mums šeit ir trīs ģitāras ar sērijas numuru 001. Visas turpmāk ražotās būs ar augošu ciparu katrā formā.
   Šobrīd neesam noteikuši cenas šiem modelīšiem, jo galvenais mums tos ir parādīt daudzajiem interesentiem un aktīvākajiem faniem! Laiks rādīs 🙂

 • Reply

  GHS

  01 04 2014

  Cepuri nost!
  Noskatoties video, mans tops:
  1. Briljanta zaļais – vienkārši patīk tele un šis dzidrais tonis
  2. Foxy lady – baigi labi iederās seymors duncans. Ģitāra vizuāli vissexīgākā
  3. Cherry bomb – roķīgs un spēcīgs tonis. Tas venga koks mielo acis.
  Noteikti ienākšu apskatīt arī dzīvē. Vēlu panākumus

 • Reply

  Miks Vilnis

  01 04 2014

  Man personīgī vislabāk patīk Telecasters – galvenokārt izskata ziņā, lai noteiktu kurš šķiet labākais, tad jau jāpaspēlējās ar šiem stroķiem 🙂

 • Reply

  hmmm...

  04 04 2014

  Kāpēc man izvēlēties šo ja par tādu pašu naudu varu pasūtīt no fender customshop?

 • Reply

  Humbuckers

  05 04 2014

  To hmmmm….
  Tāpēc, ka Fender Custom shop taisa tikai Fender tipa ģitāras un par vismaz 5-10 reizēm dāŗgāk?? Tas pats notiek arī ar pārējo lielo ražotāju custom modeļiem – tie ir bezpersoniski un pārāk uz galveno brendu tendēti 😀
  Protams, var pirkt arī sērijveida custom shop modeļus, bet, manuprāt, tas, ko GITARSPELE vēlas mums pateikt, ka viņi ražo ģitāru unikāli Tev, ar Tevi komunicējot un uzzinot vēlmes – ģitāra būs viena un vienīgā jebkur un jebkad! Ceru, ka tā spēj piedāvāt dažādu stilu instrumentus gan metālistiem, gan blūzistiem u.c.
  Pie velna amīšus un visus pārējos – ja var radīt unikālu un ar augstu pievienotas vērtības produktu tepat LV no kompānijas, kas doma galvenokārt par mums, es izvēlos GITARSPELE ! (Sorry, šobrīd tik līdzekļu jaunai ģitārai nav 😀 )

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase