Svinot pilnu gadu, kopš pastāv grupa Blitze. Šī pašmāju mūzikas apvienība nodod klausītājiem trešo singlu ar nosaukumu – Stāsts savādāks. Mūzikas un vārdu autors ir Blitze solists Arvīds Berķis, dziesmas producents – Aldis Zaļūksnis (Midis). Noklausies – Blitze – Stāsts Savādāks.

Pagājis jau gads kopš Blitze izdevusi savu pirmo singlu ar nosaukumu – Bibliotekārs, kurš tapis grupas līderim Arvīdam Berķim sadarbojoties ar Mārtiņu Freimani. Kā otrs solis bija nākamā singla klajā nākšana ar nosaukumu – Segā ietinies. Arī šī darba mūzikas un vārdu autors ir grupas solists Arvīds Berķis un dziesmas producents Midis, kurš nu jau tiek uzskatīts par grupas neatņemamu sastāvdaļu. Paspējuši gan iepazīstināt klausītājus ar bibliotekāru, gan ar segā ietīšanos, radīts cits stāsts, kurš nedaudz savādāks. Jaunais singls – Stāsts savādāks tiks piedāvāts visām radio stacijām un mūzikas raidījumiem. Dziesmas klausāmas arī www.draugiem.lv/blitze

Grupa Blitze sastāvs: Arvīds Berķis (vokāls), Artis Grīnbergs (Bass), Kārlis Paukšte (Bungas), Eduards Aksjoņenko (solo ģitāra) un Aldis Zaļūksnis (producents, ģitāra).

  • Reply

    sise

    21 10 2010

    baigi patīk, īpaši tas “tam, tam, tam, tam” sākums 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase