Grupa AC/DCLabas ziņas rokmūzikas faniem! Grupa AC/DC pēdējo gadu laikā ir bijuši klusi, bet izskatās, ka 2014. gads leģendārajai grupai būs nozīmīgs. Dziedātājs Braiens Džonsons (Brian Johnson) saka, ka grupa plāno sākt darbu pie albuma studijā pavasarī, kā arī tiek plānota jauna tūre.
Lai veicinātu savu dalību Palm Beach Grand Prix auto sacīkstēs, Džonsons piezvanīja radio stacijai The Gater, kurai arī paziņoja AC/DC jaunumus. Džonsons pa telefonu teica: “Jūs to uzzināt pirmie. Mēs līdz šim visu noliedzām, jo nebijām līdz galam par to droši un viens no puišiem bija diezgan slims, un mēs par to neko negribējām neko teikt, parasti tādas lietas paturam pie sevis… Bet domāju, ka mēs darbu studijā sāksim maijā Vankūverā. Tas nozīmē, ka mums jāsāk gatavoties.”
Bet Džonsons AC/DC turpmāko plānu sakarā neapstājās pie tā vien. Dziedātājs arī teica, ka grupa plāno tūri, lai nosvinētu 40. gadadienu. Grupa ilgu laiku nebija tūrējusi, kā arī nebija veikusi darbu studijā, sakarā ar viena grupas dalībnieka smago slimību, kuru Džonsons minēja iepriekš.
Tajā pašā radio intervijā, Džonsons teica: “Ir jau pagājuši 40 gadi, kopš grupas pastāvēšanas. Tāpēc es domāju, ka mēģināsim uzstāties ar 40 šoviem, lai pateiktos mūsu faniem par viņu nemirstoši uzticību. Mūsu fani patiešām ir paši labākie pasaulē un mēs ļoti novērtējam ikvienu no viņiem. Tātad kā jau teicu, mēs atkal iziejam uz skatuves, kaut arī mēs jau esam kļuvuši diezgan veci. Zināt, ko? Ir pagājuši 4 gadi, kopš mūsu pēdējās tūres un es patiešām to ļoti gaidu.”

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase