Zaka vailda gitara 1Šis gan ir diezgan negaidīts jaunums – Zaks Vailds (Zakk Wylde), kurš zināms kā liels Gibson ģitāru un Marshall pastiprinātāju cienītājs, veido pats savu ģitāru un pastiprinātāju uzņēmumu. Tas saukšoties Wylde Audio. Pagaidām gan nekas vairāk par šo kompāniju nav zināms – vairāk tiks pastāstīts NAMM 2015, kas sāksies 22. janvārī. (NAMM ir pasaulē lielākais mūzikas instrumentu šovs-izstāde, kas ik gadu norisinās Anaheimā, ASV).

Šobrīd pieejamas tikai dažas bildes ieskatam, kuras ir publicētas Wylde Audio Instagram profilā. Bildēs redzams Wylde Audio Master 100 pastiprinātājs, kas noteikti būs bāzēts uz viņa personalizētā Marshall JCM 800 2203ZW modeļa. Vēl redzama arī ģitāra, kas izskatās pēc Les Paul Bullseye, kā arī vēl kāda ģitāra ar smailu grifa galvu.

Vairāk info sniegsim. līdz ko tā būs pieejama. Cik zināms šobrīd – tā varētu būt sērija kas iekļauj produktus par pieejamām cenām. Nez, vai tās varētu būt Epiphone ģitāras un Marshall pastiprinātāji, kas nosaukti Zaka vārdā?

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase