Kā nedēļas ģitāra šonedēļ mūsu uzmanības lokā nonāk… uuuuuuzgaidiet… – VOX elektriskā ģitāra SSC-33! Īsumā par Vox kompāniju – tā ir slavena ar tādiem produktiem kā AC30 pastiprinātāji, un Vox Continental ērģeles. Lai arī kā Vox ir vēlējušies iekarot pasauli ar savām inovatīvajām elektirskajām un basa ģitārām, šie produkti vienmēr ir juši komerciāli nesekmīgi… Tas ir iemesls, kā pēc “mūsu platuma grādos” zināt un redzēt Vox ģitāras ir retums! Vox ir dibināta Dartfordā, Kentā (Anglijā). Kopš 1992. gada tā pieder lielajai Japāņu kompānijai Korg!

Skatāmies video un lasām sīkāk par diviem skaistjiem, manuprāt, nesaprastiem, bet ļoti feinajiem stroķiem SSC-33!

Šobrīd Vox SSC-33 sērijas ģitāras ir pieejamas uz izdevīgiem akcijas nosacījumiem (ģitāra + soma par pazeminātu cenu!) Ir pieejama melnā un Gold Top krāsā.

33 Vox ģitāru sērijas ir no Vox saimes cenas ziņā vispieejamākās piedāvājot savas inovācijas. Tām ir pieejami kā SSC (ar vienu uzgreizumu) un SDC (diviem izgriezumiem), kā arī dažādā krāsās.

Grebuma konstrukcija

Īpašais Vox 3-D kontūru korpuss nodrošina neticami ērtu un beznorguruma spēlēšanas pozīciju. Ģitāra ir viegla, plāna un ergonomiska. Tā vienkārši pieguļ klāt ķermenim! Piekļuve augstākajām ladām ir viegla, jo grebums ir veidots tā, lai plauksta netraucēti varētu vienlīdz ērti spēlēt viscaur grifam. Kā ierasts, punktiņu inkrustācija ir kā uz grifa pārklājuma, tā arī grifa augšējā sāna.

Detaļas

Viena no Vox lepnībām, ir inovatīvais tiltiņš MaxConnect, kurš ir veidots noalumīnija. Ģitāras intonāciju/menzūru var regulēt visu izmēru stīgām, jo īpašais pagarinājums pieļauj šīs regulācijas plašā diapazonā. Stīgu maiņa ir vienkārša un tās labi notur vietā. Ciešs kontakts tiltiņam ar stīgām, kā arī tā vieglais svars piešķir “resnu”, bagātīgu toni ar dzidrām un dziedošām virsskaņām. Vox Super Smooth spriegotāji ir vienkārši lieliski gan sava izskata, gan lietošanas parocīguma, gan skaņojuma noturēšanas dēļ. Ģitāras mahagonija grifs ir plārklāts ar rožkoku.

Tonis bez kompromisiem

33 sērijas ģitāras piedāvā plašu spektru ar toņu variācijām. CoAxe skaņas noņēmēji ir skaņas noņēmēji divi-vienā, kas nozīmē, ka katrs piešķir unikālu, izsmalcinātu tonu, neradot fona troksni. Vienā pozīcijā skaņas noņēmjs darbojās kā Humbucker, bet otrā kā P-90 single coil noņēmējs. Pārslēgšanos konktrolē slēdzītis. Pirmā kontrole ir kopējais skaļuma līmenis, bet otra ir tonis.

Skalas garums: 25.125″

Ladu skaits: 22

Bridge un Neck skaņas noņēmēji: CoAxe

Soma komplektā – Deluxe Gig Bag

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase