Tonewood amp uzstādīšanaTonewood-Amp ir jauns, ļoti interesants produkts, kas tika prezentēts šīs vasaras ģitāru tehnikas pasākumā NAMM 2014. Drīz šo produktu varēs nopirkt iepriekšpārdošanā, jo tiek vākti līdzekļi tā ražošanai. Tātad – kas īsti tas tāds ir? Tas ir akustiskajai ģitārai speciāli paredzēts efektu procesors, kurš darbojas neierastā veidā – bez pastiprinātāja. Šis procesors paņem signālu no ģitāras (jā, ģitārai būs vajadzīgs piezo noņēmējs ar priekšpastiprinātāju vai arī magnētisks skaņas noņēmējs), tad šis signāls tiek apstrādāts ar jūsu izvēlēto efektu, piemēram, delay, un tad signāls tiek novadīts atpakaļ uz ģitāras korpusu un skaņa izskan caur ģitāras skaņas caurumu.

Arī pati uzstādīšana ir diezgan vienkārša. Tonewood to sauc par Magnetic Rail sistēmu. Tā sastāv no divām plānām metāla sliedītēm, kas, ar līmlentes palīdzību, tiek piestiprinātas pie ģitāras korpusa aizmugures. Ražotāji garantē, ka tas nekādā veidā nebojās jūsu ģitāru. Pēc tam pie šīm sliedītēm piestiprināms klāt pats efektu procesors un ar vadu tas tiek pievienots ģitārai.

Tonewood Amp turklāt darbojas ne tikai kā pamatīgs efektu procesors ar Reverb, Echo, Delay, Tremolo un cietiem efektiem, bet arī tas strādā kā audio interfeiss Apple ierīcēm, nodrošinot pieeju neskaitāmi daudz efektiem un pat virtuālajām MIDI aplikācijām.

 Paši Tonewood saka: “Skaņa, kas ir dzirdama, ir radusies no ģitāras akustiskā skanējuma un Tonewood Amp efektiem, kas vibrē ģitāras korpusā. Mūsu filozofija ir balstīta uz ideju, ka pats galvenais ir saglabāt dabisku, akustisku ģitāras skanējumu, kamēr mūsu procesors to papildina. Šis koncepts ņem vērā, ka bagātīga, naturāla skaņa ir pats svarīgākais.”

VIDEO – Tonewood Amp Efekti

VIDEO – dažādi mūziķi izmēģinaTonewood Amp

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase