Jaunā pašmāju grupa The Pink Elephant pagaidām nospēlējusi tikai vienu koncertu, un arī tas bija jGrupa The Pink Elephantau sen, tomēr viņi nerimstas par sevi atgādināt interneta vidē. Nupat klajā laists pirmais singls no kaut kad gaidāmā albuma (iznākšanas datums vēl nav paziņots). Grupas YouTube kontā ievietots video ieraksts no koncerta, kā arī no šodienas skatāms arī dzīvais ieraksts, kas veikts sadarbībā ar nesen radušos projektu LePop Live, kura YouTube kanālā redzami vairāki dažādu jaunu, talantīgu vispasaules mūziķu akustiski priekšnesumi.

The Pink Elephant ir grupa no Rīgas, un tās sastāvā ir četri jau diezgan daudz pieredzējuši mūziķi: Edvards Broders (balss, ģitāra), Rūdolfs Ozols (balss, ģitāra), Alberts Levics (balss, basģitāra) un Kalvis Sležis (balss, sitaminstrumenti). Visi vairāk vai mazāk mācījušies džezu un iepriekš spēlējuši arī citās apvienībās (Bunch of Gentlemen, MonkeyRocks, The Moonhouse, Pyro Trees, Rebel Riot un dažādos džeza sastāvos). Edvards Broders ir arī viens no Ģitārspēle.lv pasniedzējiem.

Ietekmējušies no tādām rokmūziķu apvienībām kā Pink Floyd, The Beatles, Jefferson Airplane, Led Zeppelin, Felt, Tame Impala, Temples, Radiohead, džeza ietekmes pat nemaz neminot. The Pink Elephant ir izveidojuši savu psihedēliski džeziski blūzīgo skanējumu un, jāatzīst, Latvijā viņi tādi ir vienīgie. Prasmīgi apvienojot dažādus ģitāru efektus, daudzbalsību un plūstošas, dinamiskas, dziļāk mūzikā ievelkošas aranžijas, viņi klausītāju aizved ceļojumā tālu, tālu prom no zemes. Pirmā singla neoficiālais nosaukums arī ir tieši tāds – Space Journey.

Tuvākajā laikā sagaidāms otrais koncerts — 17. jūlija vakarā Rozā zilonis uzstāsies Kaņepes Kultūras centrā -, bet grupu noteikti dzirdēsim arī Positivus, kur viņi, tāpat kā LePop Live ierakstā, vēlreiz atkāpsies no ierastā elektroniskā formāta, lai uzspēlētu uz Coffee Inn akustiskās skatuves.

Uzzini vairāk par grupu: Facebook vai YouTube!

 

 • Reply

  Kakis

  08 07 2014

  (: Psychedelic…

 • Reply

  Pink impala

  08 07 2014

  Var just, ka džekiem ļoti patīk tame impala. Varētu teikt, ka pat nedaudz par daudz….

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase