Spārnotie teicieni no Ērika Kleptona

1. Mana ģitāra joprojām ir mana balss. Kad dzirdu mūzikas skaņdarbu skanām galvā, es nedzirdu dziesmu, bet gan ģitāras partiju! Tad es pierakstu vārdus un izdziedu to. Ģitāra ir pirmā un vissvarīgākā manā galvā, tāpēc ar to vienmēr mēģināšu spēlēt ar visu savu sirdi un dvēseli… Ēriks Kleptons

2. Es vienmēr esmu bijis un būšu blūza ģitārists. 

3. Ģitāra, ja tā labi padomā, ir visdaudzpusīgākais un dažādākais instruments… Tu to vari paķert uz pleca un doties kur vien vēlies!

4. …Bija pilnīgi vienalga, vai tur bija cilvēki un bija pilnīgi vienalga, ka es biju sakautrējies, skaņa, kas nāca ārā bija tik valdzinoša, ka tā palīdzēja man tikt vaļā no visiem kavēkļiem!

5. Es labprāt gribētu mācēt nospēlēt vienu noti tā, ka “noblieztu gar zemi” visu auditoriju… bet ko es darītu visu atlikušo vakaru?

6. Viens no maniem lielākajiem talantiem, ja vien, protams, man tāds ir, ir spēja uzmanīgi klausīties.

7. Kad visi oriģinālie blūzmeni ir zuduši, Tu sāc apjaust, ka kādam ir jāpieturas pie tradīcijām. Es apzinos, ka uz mani gulstas atbildība, lai es nodrošinātu šīs mūzikas dzīvi.Un būt šajā pozīcijā ir vareni godājama lieta!  

8. Es izaicinātu ikvienu, kurš spēj radīt labāku dizainu. Stratocaster ir labs kāds ir! 

9. Ja man būtu iespēja izvēlēties starp sasniegt kaut ko nozīmīgu vai arī slaistīties apkārt, es izvēlētos slaistīšanos. Nekādu diskusiju.

10. Es vienkārši spēju pārliecināt savu vecmammu par to, ka iegūstot ģitāru tā varētu būt laba nodarbe. Un kad es to dabūju, man nebija grūti no tās dabūt laukā labus”trokšņus”! 

Print Friendly

1 thought on “Spārnotie teicieni no Ērika Kleptona

  1. Es labprāt gribētu mācēt nospēlēt vienu noti tā, ka “noblieztu gar zemi” visu auditoriju… bet ko es darītu visu atlikušo vakaru? – es kā topošais ģitārists ņemšu šo te vērā 😀

Leave a Comment

Draugiem.lv pase