Jā, arī man tas bija liels jaunums uzzināt, ka Ričards Gīrs ir kaislīgs ģitāru cienītājs ar vienu no visievērojamākajām kolekcijām uz planētas! Tas nebija zināms lielai daļai sabiedrības līdz brīdim, kamēr viņš savu kolekciju neievietoja izsolē pie Christie’s Musical Instruments department (Antīko un ekskluzīvo mūzikas instrumentu izsoļu rīkotājs). Tātad sanāk, ka viņa kolekcija vairs nebūs tik ievērajama pēc ģitāru izsolīšanas, jo pasaulē ir daudz daudz kolekcionāru un entuziastu, kas to vien gaida, kad būs iespēja iegādāties labi koptu un ar spožu vēsturi apvītu 1954. gada Fender Stratocaster vai Gibson!!
Video Ričards Gīrs runā par to, kā un kāpēc šī kolekcija tapa un cik ļoti viņš pazīst katru no ģitārām. Atsevišķos fragmentos var arī dzirdēt burvīgo skaņu, kas nāk no precīzi intonētām un lieliski saglabātām ģitārām.

Kerry Keane (Christie’s Musical Instruments department vadītājs) un ģitārists G.E. Smith diskutē ar vienu no slavenākajiem holivudas aktieriem par antīkām ģitārām un pastiprinātājiem, kurus viņš pārdos šī gada oktobrī, Ņujorkā:

Ričarda Gīra ģitāru kolekcija: Fender Stratocaster 1954

Ričards-Gīrs-ar-ģitāru-kolekciju-1024x512

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase