Sveicam ar veiksmīgi noslēgušos pirmo Ģitārspēles Nodarbību eksāmenu! Tā laikā Ģitārspēles Nodarbību skolnieki kvalificejās “Pamata Zināšanu” līmenim, apliecinot prasmes un zināšanas teorijā un praktiskā spēlēšanā. Iegūtās zināšanas ir spēcīgs pamats un automātisks “Ģitārista” tituls – tāda, kurš regulāri trenējās, ir mērķtiecīgs, turpina sevi attīstīt un mācīties dažādus skaņdarbus.
Mums vēl priekšā ir vairāki eksāmeni un ieskaites, kas kvalificēs esošos un jaunos skolniekus no sākuma “Pamata Zināšanu”, pēc tam 1., 2., un citu specifisku līmeņu iegūšanai. Tas tiek darīts tāpēc, ka Ģitārspēles Nodarbībās ir gan hobija , gan profesionālās klases un mums rūp visu skolnieku ģitārspēles un mūzikas izglītības visaugstā kvalitāte.
Sīkāk par eksāmeniem, līmeņu sadalījumiem, mācību vielu, vērtēšanas sistēmu, norises gaitu un jautājumiem būs iespēja drīzumā iepazīties arī pārējiem!


04.01.2013 notiekošo eksāmenu pieņēma Eduards Aksjoņenko un Matīss Jēkabsons. Visi skolnieki ieguva no A- līdz A un A+ augstos vērtējumus (A, B, C, D, E, F skalā) un ir gatavi apgūt nākamos līmeņus!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase