Turpinot 2010. gadā iesākto tradīciju, Ģitārspēle.lv ar patiesu prieku oficiāli izziņo Guitar Madness 2012 ģitāristu pasākumu, kas norisināsies 21. novembrī klubā NABAKLAB! Šī ģitāristu un mūzikas mīļu sanākšana kopā turpinās iepriekšejos gados noritējušo pasākumu Guitar Madness 2010 un Ģitārspēles Burziņš sēriju. Tāpat kā visos iepriekšējos pasākumos – ieeja bez maksas un vecuma ierobežojuma!

Tā būs iespēja satikties un aprunāties ar citiem ģitāristiem, klausīties citu padomos, pieredzē un labā mūzikā. Kā arī smelties zinības un iedvesmu vairāku ļoti spējīgu latviešu ģitāristu lekcijās un paraugdemonstrējumos. Visiem lektoriem būs iespējams uzdot arī interesējošus jautājumus. Pasākuma laikā tiks izspēlēti vairāki mini-konkursi, kuru dalībniekiem sadarbībā ar mūzikas preču izplatītājiem AT&Trade šogad būsīm sagatavojuši īpaši dāsnas balvas!

Pasākumu plkst. 18:30 ar nelielu lekciju un paraugdemonstrējumiem ievadīs Gitarspele.lv dibinātājs un Ģitārspēles pasniedzējs Eduards Aksjoņenko, ko pazīstat no mūsu publicētajām video nodarbībām.

Pēc viņa uz skatuve kāps divi Latvijā vieni ievorajamākajiem shred ģitāristiem Pauls Kravalis jeb Paul The Mole, kā arī plašākai publikai mazāk pazīstamais Agris Siksna, kurš patiesībā 90.gadu sākumā Latvijā aizsākā šreda kultūru un nu ir izlēmis atgriezties uz skatuves un dalīties pieredzē. Abi ģitāristi ar lielāko prieku pastāstīs par dažādiem ģitārspēles stiliem, atbildēs uz jebkuru jautājumu un kopā uzspēlēs.

Vēlāk uz skatuves kāps arī citi Ģitārspēle.lv skolotāji – Matīss Jākobsons un Edvards Broders –, kas sniegs īsas lekcijas un demonstrēs kvalitatīvu ģitārspēli kopā ar saviem talantīgākajiem audzēkņiem.

Kā jau parasti Gitarspele.lv rīkotajos pasākumos, tā izskaņā būs Jam Session, kurā varēs piedalīties un uzspēlēt kopā ar citiem ģitāristiem jebkurš, iepriekš piesakoties (un atsūtot savu backing track mp3 formātā, ja tāds nepieciešams) ernests@gitarspele.lv. Pirmajiem ģitāristiem, kas pieteiksies uz Jam Session, uzreiz piešķirsim Korg MCM-1metronomu!

Jautrība un labi pavadīts laiks garantēts! Tiekamies?

 • Reply

  Ulvis H

  13 11 2012

  Super, noteikti tiekamies! Sen nekas nebija noticies..

 • Reply

  Leimanis

  13 11 2012

  😀 Jes!

 • Reply

  Miks Vilnis

  14 11 2012

  Noteikti arī būšu 🙂

 • Reply

  Vecītis

  19 11 2012

  Eū, a tur varēs vienkārši tāpat uzspēlēt? Tā kā, brīvā skatuvīte un tā?

  • Reply

   Ernests

   20 11 2012

   Tā arī domāts, tik paņem līdzi savu giču! 😉

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase