Esam apkopojuši dalībnieku uzstāšanās video un nu arī tu tos vari apskatīt un izvērtēt. Par konkursa noslēgumu vari izlasīt ŠEIT!

Kā arī vari apskatīt bildes Guitar Madness 2014 galerijā.

1. vieta Jegors Kovaikovs

Iespējams Jegoram vajadzēja uzstāties pasākuma sākumā, jo viņš klausītājus iekustināja ne pa jokam. Žūrija nolēma Jegoram dot pirmo vietu. Viņa priekšnesumam lielu nopelnu deva arī Jegora grupas biedri – basists un bundzinieks. Jegoram ir 32 gadi, ģitāru viņš spēlē jau 12 gadus. Spēlējis tādās grupās kā Funk Therapy, Baraka, PeR un citās.

2. vieta Pauls Arnicāns

Paulam ir 19 gadi, ģitāru apguvis gan pie skolotājiem, gan pašmācības ceļā. Spēlē grupā Monro. Žūrija novērtēja viņa daudzpusīgo un nestandarta uzstāšanos. Paulu arī salīdzināja ar Frenku Zappu (Frank Zappa).

3. vieta Mārtiņš Sliede

19 gadus vecajam Mārtiņam izdevās iegūt 3. vietu. Viņš ar ģitārspēli nodarbojas jau 5 gadus. Mārtiņš izmantoja dažādas tehnikas un spēlējot bija ļoti precīzs.

Kārlis Pūle

Saukts arī par Šīnu spēlē hārdroka grupā Bloody Heels. Kārlis uzstājās ļoti izjusti un uz skatuves bija kā saaudzis ar savu ģitāru. Vizuāli šis bija baudāmākais priekšnesums.

Matīss Jākobsons

Ģitāru spēlē 3 gadus. Matīsam kādu laiku pirms konkursa tikai veikta operācija rokai. Matīss izpildīja Stīva Veja (Steve Vai) kompozīciju The Crying Machine.

Jānis Drēģeris

Ļoti atraktīvs 24 gadus vecs jaunietis, kuram rokenrols ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa. Jānim tāpat kā citiem bija pavadošais sastāvs. Jānis uz skatuves kāpa pirmais un radīja cienīgu rokmūzikas gaisotni!

Jonatans Rācenājs

Jonatans noteikti palika atmiņā ne tikai ar lielisko ģitārspēli, bet arī ar savu dziedātprasmi. Jonatans spēlējis Latvian Blues Band kā viesmākslinieks. Konkursā viņš izpildīja Muddy Waters dziesmu I Got My Mojo Working.

Viktors Dobkevičs

Ģitāru sāka apgūt bērnībā, taču pārtrauca un atsāka pēc ilga laika Ģitāristu Sesijā. Viens no žūrijas locekļiem Viktoru salīdzināja ar Deividu Gilmoru (David Gilmour). Viktors radīja noslēpumainu un arī relaksējošu atmosfēru, taču vienaldzīgu neatstāja nevienu.

Nikolajs Markovs

Ļoti tieši satricināja skatuvi un publiku, jo viņa smagais ģitāras skanējums bija varen jaudīgs. Žūrija Nikolajā saskatīja līdzību ar grupas Children Of Bodom ģitāristu Aleksi Leiho (Alexi Laiho)

Pāvels Karcevs

Konkursa visjaunākais dalībnieks. Pāvelam ir tikai 15 gadi un viņš vēl mācās skolā. Viņam noteikti priekšā vēl ne viens konkurss un uzvara vien. Pāvels bija izvēlējies diezgan sarežģītu priekšnesumu, tomēr tika ar to galā godam!

 • Reply

  Anonymous

  19 03 2014

  Kāds sakars, aktīvi sekoju šai lapai un pēkšņi konkursu, kuru visu laiku gaidu, palaižu garām??? Bija kaut kas te izziņots? 🙁

  • Reply

   Annemarija Linka

   22 03 2014

   Bija gan izziņots – gan pieteikšanās, gan viss pārējais! Konkurss notika janvārī.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase