Pārdošanā ir Black Fang – Hetfīlda no Metallicas mediatori!

Jim Dunlop un Džeimss Hetfīlds izlēma izveidot īpašo „Black Fang” mediatoru. Kā rādās, tas ir tieši tas, kas nepieciešams, lai priekā gavilētu, spēlējot jau 25 gadus esošos high-speed downpicking (lielā ātruma lejupejošās kustības) rifus!

Sākot ar episkā ass-kicking Metallica „Master of Puppets” līdz pat tādiem jaunajiem monstriem kā „Cyanide”, rifu meistara Džeimsa Hetfīlda niknais spēlēšanas stils ir ietekmējis daudzus. Dodot priekšroku mediatoriem ar dzidru un kodīgu/asu uzbrukumu, Hetfīlds vērsās pie Dunlop, lai atrastu ideālo ieroci savam spēcīgajam downpicking stilam. Pamatojoties uz klasisko bruņurupuča bruņu mediatoru tipu (tortoise-shell pick), „Black Fang” ir veidots no izturīgā un spēcīgā Ultex materiāla ar īpašo skanējumu un dzēlīgo uzbrukumu.

Tā spicais gals un apaļīgā kontūra sniedz iespēju negantam ātrumam un pārsteidzošai kontrolei – ir lielisks spēlētājiem, kas vēlas padarīt savu skanējuma toni dzidrāku, ātrumu lielāku un tehnisko precizitāti.

„Tas ir ātrs, dzidrs un izturīgs sava materiāla dēļ”, saka pats Hetfīlds. „Tas sniedz visu, ko vēlies – tikai pievieno spēles tehnikai niknumu un spēku”.

Par Hetfīlda spēlēšanas stilu lasi mūsu rakstā: gitarspele.lv/james-hetfield-par-ritmu-un-rifiem/

*Black Fang mediatoru skaits ir ierobežots.

Print Friendly

12 thoughts on “Pārdošanā ir Black Fang – Hetfīlda no Metallicas mediatori!

 1. tā kastīte tiktiešām ir laba dāvana kādam fanam vai arī “must have” kolekcionāriem. papētot mediatora apveidus, sapratu, ka formā atšķirās no parastajiem – jo no sākuma šķita parasts. galiņš arī spics!!
  aiziešu vēlreiz ciemos – šoreiz iemēģināt Black F… 😀

 2. atvainojos, ka ne pa tēmu jautājums, bet, kad varetu būt, kāds jauns video uz akustiskās ģitāras?

 3. Man tāds pats jautājums ir kā BOY, jo katru dienu nāku te iekšā, bet skatos, visādi raksti izņemot kādu pamācību, ļoti patīk jūsu pamācības.Tāpēc ar nepacietību gaidu kādu jaunu!

 4. vairs pat neceru uz šo mājaslapu.
  tā ir tapusi tikai, lai reklamētu veikalu un uzpelnītos.
  neko citu nesagaidīsi, kā kārtējo populāro rifiņu, kuru sen jau var iemācīts no citiem interneta resursiem.
  .
  ja jau lv lapa, kāpēc nevar mācīt latviešu dziesmas.??

 5. vsp jā piekrītu tev. sākumā likās baigi daudzsološa mājas lapas, katru dienu k-kas jauns, jauni rauksti, intervijas video utt. tgd ik pēc nedēļas var teikt vnk ieliek, kaut kādu reklāmu un viss.

 6. boy un gaŗāmejot, un citi kam ir kādas problēmas, ko jūs te raudat? cik es zinu tad viņu radošais kolektīvs nav tik liels, lai varētu jūs katru dienu nodrošināt ar jaunam ziņām un jaunām video nodarbībām u.c.
  ja jums ir kādas konkrētas vēlmes, ko jūs vēlaties uzzināt, piemēram, par kādu spēlēšanas tehniku vai kādas LV dziesmas akordus vai kā spēlēt to dziesmu, tad aizsūtiet savas vēlmes uz e-pastu kas norādīts pie kontaktiem un varu derēt, ka tas palīdz lapas veidotājiem ar jaunām idejām un jūs uzzināsiet tieši to, ko vēlaties noskaidrot.
  Līdzīga sistēma darbojas arī ārzemju saitos, kur ir pieejamas video nodarbības

 7. Saprotiet Visiem gribas est !
  Lai taisitu video utt. vaig but nodroshinaatiem jo ta tak ir lapdariba . Neaizmirsisim to ka shis ir pilnigi for free . Saprotu ka var dusmoties kad tu maxa par to .
  Viss vel tikai top un drizumaa noteikti bus gan jauni riff un ari dazadas latvishu dziesmas , tikai jabut pacietigiem .

 8. es to visu saprotu. visu, kas ir vajadzīgs tā pat var atrast youtube un google. man vnk ir interese, kad būs k-kas jauns, jo sākumā lapa diežām bija laba katru dienu k-kas jauns un interesants, bet tgd savādāk. un viss. protams, ka tas nav viegls darbs, bet sākumā viss bija baigi labi un cerams, ka arī vēlāk tiešām būs vairāki video un interesanti raksti.

 9. nu redzi, boy, Ģitārspēles komanda, kā Zombie iepriekš minēja, patiešām nav liela
  vasarā tapušais, ir 1!!! cilvēka varoņdarbs
  laikam ejot, šis cilvēks savāca komandu, bet cilvēku, kas gatavi strādāt bez materiāla atalgojuma nav daudz, tāpēc, ja vēlies līdzdarboties Ģitarspēles attīstībā un mājas lapas papildināšanā, pievienojies komandai
  un palīdzi turpināt iesākto 😉

 10. p.s. tas attiecas arī uz citiem Ģitārspēles apmeklētājiem,
  ja vēlies pievienoties komandai, veidot intervijas, rakstīt rakstiņus un palīdzēt filmēt video vai pēc tam tos apstrādāt, pievienojies Ģitārspēles komandai! 🙂

  raksti uz: info@gitarspele.lv

Leave a Comment

Draugiem.lv pase