PykmaxKompānija Pro Music Marketing Inc ir radījusi jaunu un daudzsološu ģitāras mediatoru, kas krietni vien atšķiras no mediatoriem, kādus mēs pazīstam. Šāds mediators izstrādāts daudzu gadu garumā – ļoti domāts par tā dizainu un ergonomiju. Dizains radīts tāds, lai mediators perfekti iegultos rokā, būtu ērts, kā arī nebūtu jāsasprindzina tie muskuļi, kas parasti tur mediatoru saspiestu starp pirkstiem.

Pro Music Marketing pārstāvis Džeremijs Milikovs (Jeremy Milikow) saka: “Ģitāras mediators vienmēr daudziem ģitāristiem-iesācējiem ir bijis kā tāds šķērslis un traucēklis. Pykmax palīdz šiem ģitāristiem vairāk koncentrēties uz spelēšanu un mazāk un mediatora satveršanu rokā.”

Šī kompānija pauž, ka dažādi ģitāristi – gan iesācēji, gan pieredzējuši – izmēģinājuši šo produktu, atzīst, ka šāds mediators ļoti palīdz spēlēt ātrāk un precīzāk. Ideja par Pykmax radās Pro Music Marketing dibinātājam Noamam Sanderam (Noam Sander), kad viņš bija koledžas students. Sanders izmēgināja dažādas iespējas un tehnikas, kas ļautu viņam spēlēt labāk. Tad arī viņam ienāca prātā, ka ģitāras mediators varētu būt pilnīgi citāds, lai to varētu ērtāk turēt rokā, kas palīdzētu spēlēt ātrāk un apgūt dažādas jaunas spēlēšanas tehnikas. Šobrīd Pykmax ir pieejams ģitāristiem, kas mediatoru tur labajā rokā un tas ir pieejams divos izmēros – mazā un vidējā. Mazais izmērs paredzēts bērniem līdz 15 gadiem, bet vidējais – gandrīz jebkuram pieaugušajam. Katram mediatora izmēram pieejami trīs mediatora melītes biezumi: 0.60mm, 0.88mm un 1.00mm. Šāda mediatora cena ir drusku zem 15€. Skaties video zemāk – Pykmax apskats un Dream Theater “The Best of Times” kaverversija ar Pykmax.

Pykmax apskats

Dream Theater “The Best of Times” kaverversija ar Pykmax

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase