Kurta Kobeina piemineklis AberdīnāKortnija Lova (Courtney Love) cer uzvest mūziklu, balstītu uz Kurta Kobeina (Kurt Cobain) dzīvi. Viņa domā, ka ideja īstenosies, ja tiks savākti īstie cilvēki. Lova teikusi, ka pēc tonnām saņemtajām fanu vēstulēm, kurās lūgts realizēt mūziklu abas ar meitu Bīnu (Bean Cobain) izlēmušas, ka ja viņām izdosies tikt pie augstāko plauktu režisoriem un producentiem, tad Brodvejas mūziklu tiešām varētu īstenot.
Lova apgalvo, ka stāsts viennozīmīgi tiktu ieturēts cienīgā manierē. Viņa teikusi, ka stāstam jābūt lieliskam un neatkārtojamam, tādam, kāds iepriekš nav dzirdēts. Viņa teikusi, ka veltītu neskaitāmas stundas, sadarbojoties ar labākajiem, lai radītu projektu, kas atspoguļotu Kurtu cienījamākajā un godīgākajā veidā, kāds vien iespējams, tā lai viņa dzīves stāsts, viņa mūzika un garīgais mantojums tiktu atdzīvināts uz skatuves ne tikai pasaulei, bet arī viņas meitai. Lova tic, ka Kurta gars būs līdzās uz skatuves un tā būs ļoti emocionāla pieredze.
Kobeins izdarīja pašnāvību 1994. gada 5. aprīlī un šī gada 5. aprīlī apritētu 20 gadi, kopš Kobeina nāves. Pasaule joprojām viņu un viņa mūziku nav aizmirsusi. Mūziķa dzimtajā pusē Aberdīnā 20. februāris (Kurta dzimšanas diena) pasludināts par Kurta Kobeina Dienu, turpat arī atklāts mūziķim veltīts piemineklis, kurā viņš attēlots raudam spēlējot ģitāru. Grupa Nirvana šī gada 10. aprīlī tiks iekļauta Rokenrola Slavas Zālē Ņujorkā.
Grupa HolePati Lova šobrīd stradā kopā ar savas bijušās grupas Hole dalībniekiem – basisti Melisu Der Mauru (Melissa Der Maur), ģitāristu Ēriku Erlandsonu (Eric Erlandson) un bundzinieci Petiju Šemelu (Patty Schemel). Tāpēc pastāv ļoti liela iespēja, ka grupa atkal apvienosies.
Lova teikusi, ka sāka atkal spēlēt ar bijušajiem grupas biedriem, lai paskatītos, kas no tā sanāks un šobrīd viņi jau kopā mēģina 3-4 reizes nedēļā. Lova arī atklājusi, ka plāno laist klajā jaunu singlu Wedding Day, kas nāks klajā vienlaicīgi ar viņas tūri Lielbritānijā maijā.
Grupa Hole pēdējoreiz kopā ierakstījās 1998. gadā, albuma Celebrity Skin laikā. Pēc pāris gadiem grupa beidza savu pastāvēšanu un Lova sāka solo karjeru.
2012. gadā Lova pievienojās grupas biedriem uz vienu vakaru – Šemelas Hit So Hard dokumentālās filmas uzņemšanā. Kaut arī tad Šemela izrādīja vēlmi apvienoties, nekas līdz šim nebija noticis. Taču 2013. gada beigās, Lova publicēja dažas fotogrāfijas kopā ar Erlandsonu, apgalvojot, ka 2014. būs ļoti interesants gads, kas ir diezgan drošs mājiens tam, ka grupa varētu apvienoties.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase