Sadarbībā ar ATTRADE un Paulu Kravali ir izveidots Ibanez elektrisko ģitāru apskats. Pēc kārtas tiek izdalītas 4 Ibanez RG elektrisko ģitāru sērijas: RG GIO, RG Standard, RG Premium un RG Prestige kur attiecīgi GIO ir sērija kurā ietilpst kvalitatīvas ģitāras par pieejamu cenu, un Prestige sērijā ir patiešām augstākās klases instrumenti.   Plašāku informāciju par katras sērijas ģitārām skaties video.

Ibanez GIO sērijas elektrisko ģitāru apskats

GIO sēriju var saukt par budžeta sēriju, taču šīs sērijas gitāras ir kvalitatīvas. To var salīdzimāt ar Squier ģitārām Fender kompānijai, vai Epiphone ģitārām Gibson kompānijai – labas ģitāras par pieņemamu cenu. Ideāls variants kā iesācējiem, kā arī cilvēkiem, kuri kādu laiku jau spēlē ģitāru.

Ibanez RG Standard elektrisko ģitāru apskats

RG Standard sērijas ģitāras ir starp populārakajām smagā roka un metāla ģitārām visā pasaulē. Burtu salikums RG sākotnēji nozīmēja Roadstar Guitar, jo sākotnēji RG modeļi bija daļa no Roadstar sērijas ģitārām. Roadstar sērija 1992. gadā tika pārdēvēta par RG un tā arī ģitāru modeļi tiek vienkārši apzīmēti ar burtiem RG.

Ibanez Premium sērijas elektrisko ģitāru apskats

Premium sērija ir tā, ar ko apzīmē jau augstākas kvalitātes ģitāras, kuras ražotas Indonēzijā. Šī sērija tika izveidota 2011. gadā, un šis nosaukums ir kā kvalitātes apliecinājums visām ģitārām, kuras ietilpst zem apzīmējuma Premium. Tāpat, kā GIO un RG Standard, arī Premium sērija ir daļa no Ibanez RG sērijas ģitārām. Premium sērijas ģitārām ir raksturīgs piecdaļīgs grifs, augstas kvalitātes Ibanez un DiMarzio skaņas noņēmēji, kā arī Edge Zero II tremolo sistēma.

Ibanez Prestige sērijas elektrisko ģitāru apskats

Ibanez Prestige sērija tika radīta 1996. gadā. Vārds Prestige apzīmē to, ka šīs sērijas ģitāras ir būvētas, ievērojot pašus augstākos standartus, tajās ir izmantoti paši labākie materiāli, kā arī tām ir kādi unikāli komponenti. Lielākā daļa Prestige sērijas ģitāru ir ražotas Japānā.

 • Reply

  IndieGars

  29 03 2014

  Jautājums!
  Kādēļ tik stipri atbalstiet un priekšplānā izvirziet tieši Ibanez un Epiphone ģitāras?
  Protams zināms ka Ibanezi ir kvalitatīvi. Bet tīri tāda interese…
  Pats esmu Squier un Fender fans, tādēļ tāds jautājums 😀

  • Reply

   Augusts Akmenkalns

   31 03 2014

   Sveiks! Ibanez un Epiphone mums patīk, jo tās vienkārši ir lieliskas ģitāras, bet Tev taisnība, ka nevajag aizmirst arī par citu ražotāju ģitārām. Ja Tev patīk Fender ģitāras, tad Tevi noteikti interesēs rakstiņš ar video, kuru publicēsim šovakar. Katrā ziņā noteikti gaidīsim ieteikumus un idejas nākamo rakstiņu tēmām.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase