Sākam publicēt arī pirmos video no pagājušajā nedēļā aizvadītā ģitāristu pasākuma Guitar Madness 2012. Pirmie uz skatuves kāpa Pauls Kravalis jeb Paul the Mole un Agris Siksna, kas izspēlēja uz zināmiem skaņdarbiem balstītas imprivozācijas, kā arī saspēlējās un nedaudz paduelējās viens ar otru. Tuvākajās dienās gaidiet arī video no Ģitārspēle.lv skolotāju Matīsa Jākobsona un Edvarda Brodera uzstāšanās, kā arī Jam Session!

1. Agris Siksna un Pauls Kravalis rāda, ko māk.


2. Agris Siksna izpilda Gary Moore – The Loner.

3. Pauls Kravalis improvizē kopā ar savu skolnieku, mūziķi Paul Rutkovsky.

 • Reply

  Tontons

  04 12 2012

  Neņemiet pārāk pie sirds, man jau parasti šredi liekas garlaicīgi 🙂

  Pirmajā video tie gājieni liekas reti bezjēdzīgi. Nu var duelēties, var spēlēt uz ātrumu un tā, bet pat tad tomēr prasītos kaut kāda jēga tām frāzēm… Un kāpēc jūtūbā tam video komentāri dzēsti? Arī kāds pamanīja, ka nav forši?

  Otrajā video spēlētais neiet kopā ar pavadījumu. Man nav izcila dzirde, tāpēc neiespringu izšķirt, vai tiek spēlēts nepareizā augstumā, vai vienkārši ģiča nav noskaņota…

  Skatot visus trīs video kopumā, var secināt, ka grūtāk nospēlēt ir lēnākas vai vidēja ātruma frāzes nekā kādu šreda frāzi 🙂

  Pēdējā video jaunajam čalim attieksme pret mūziku likās visatbilstošākā, novēlu tā turpināt un neaizmirst, ka pirmajā vietā ir melodija un ātrums ir izteiksmes instruments nevis mērķis.

 • Reply

  MoJo

  06 12 2012

  Blaa Blaa Blaaa…Shut up and play your guitar…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase