Guitar Madness – 13. oktobrī!

(Bildes skatāmas galerijā) Nāciet paši un iesakiet draugiem (varat pārpublicēt plakātu un informāciju citur). Preses relīze: Guitar Madness 2010 preses relīze.

Ģitāristi un ģitārmūzikas cienītāji!.

Gitaristiem.lv un Paul The Mole aicina uz izglītojoši muzikālo pasākumu Guitar Madness, kas norisināsies klubā Nabaklab, 13 oktobrī (trešdienā). Ieeja – bezmaksas!

Latvijā dzīvojošie ģitāristi bieži komunicējuši savā starpā gitaristiem.lv forumā vai citās interneta vietnēs. Ir pienācis laiks satikties dzīvē un nododties savam hobijam – ģitārspēlei, tās mūzikas baudīšanai un komunikācijai: sarunas par un ap ģitārām, spēlēšanas tehnikām un māksliniekiem, izglītojoša publiskā lekcija, ģitāras virtuozitātes šovs, iespēja saspēlēties savā starpā, paklausīties un iepazīt citus pašmāju ģitāristus!

Agrāk rīkotie konkursi ģitāristiem ne vienmēr guvuši lielu apmeklējuma popularitāti. Viens no iemesliem – nav patikusi sacensība vai kādi īpaši noteikumi. Šoreiz tādu nav! Uz Guitar Madness pasākumu var brīvi nākt klausīties ikviens – baudīt publisko lekciju un šovu. Tiem, kas pārsvarā spēlē tikai mājās vai vienkārši vēlas nodemonstrēt vai notestēt savu ģitārspēles māku, ir arī iespēja kāpt uz skatuves un piedalīties:

 • Ģitāras karaoke – spēlē pāri līdzi paņemtajam ierakstam (dažādos stilos)
 • Jam Session – solo veidā saspēlēties ģitāristu starpā (blūza, roka, metāla un citas mūsu sagatavotas tēmas)

Uz vietas ir pieejami ģitāru pastiprinātāji un labi sagatavota skatuve – tāpēc izmanto iespēju un aicini līdzi arī draugus! (basistiem un bundziniekiem šoreiz būs jāpaliek skatītāju rindās). Pieteikšanās mājas lapā www.gitarspele.lv/kontakti (e-pasts) vai arī veikalā AT&Trade.

 • Ģitāras solo šovu, publisko lekciju un ģitāristu saspēli nodrošinās: Paul The Mole (Pauls Kravalis jeb Kurmis)
 • Pasākumu vadīs: Eduards Aksjoņenko

Pasākuma programma:

 • 17:00 – 18:00 Soundcheck – paredzēts organizatoriem un dalībniekiem
 • 18:00 – 18:45 Paula Kravaļa publiskā lekcija par improvizācijas un solo tehnikām (teorija un piemēri)
 • 19:00 – 19:45 Paul The Mole ģitāras solo šovs
 • 19:45 – 00:00 „Guitar karaoke” un „Jam Session”

Kas vēlas kāpt uz skatuves, piesakās pie pasākuma vadītāja Eduarda Aksjoņenko (mājas lapā www.gitarspele.lv) vai arī AT&Trade veikalā.

Tātad vēlreiz pats svarīgākais: tiek aicināti visa veida ģitāristi un ieinteresētie klausītāji – jo lielāka atsaucība, jo biežāk pasākums tiks rīkots. Būs sagādāti arī mazi un patīkami pārsteigumi. Ieeja visa vakara garumā – Bezmaksas.

Informāciju sagatavoja gitaristiem.lv

Print Friendly

12 thoughts on “Guitar Madness – 13. oktobrī!

 1. Un veikals Mūzika kas pagaidām atrodas Raiņa bulvārī, bet drīz būs Tērbatas ielā 28 ( karte atrodama mājaslapā) nodrošinās Jūs ar patīkamiem pārsteigumiem. Atbildot uz jautājumiem vai kā citādi izceļoties varēsiet tikt pie bezmaksas stīgām, vadiem un citām patīkamām lietām. 🙂

 2. Oo! iespēja pat ko vērtīgu iegūt – šis pasākums rādās augstā organizēšanas līmenī!

 3. Es katru reizi pārliecinos par Paula iesaukas pareizību!
  Noraks laikam jebko! Viņiem ar Kirku vajadzētu draudzēties!

Leave a Comment

Draugiem.lv pase