Ģitārspēle.lv uzņem skolniekus jaunajam mācību gadam! Ja vēl neesi pieteicies, tad nāc pats un aicini arī savus draugus! Ģitārspēle.lv ir vieta, kur iespējams apgūt ģitārspēles prasmes kā hobija, tā arī profesionālajā līmenī pie viena no mūsu četriem ar pieredzi bagātiem pasniedzējiem – kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem spēlētējiem!
Jau piekto gadu pasniedzam nodarbības latviešu, krievu un angļu valodās – dažādiem vecumiem, spēju līmeņiem un interesēm.
Nodarbības iedalās kā uz dzelzs stīgu akustiskām, klasiskām, tā arī uz elektriskām un basa ģitārām dažādos stilos (fingerstyle, blues, klasika, rock, metal, shred u.c.).
Nodarbības notiek privāti vai arī grupās pa divi. Nāciet ar draugu vai arī sameklēsim otru skolnieku paši (sadalām pēc līdzīga vecuma, spējām un interesēm). Ģitārspēlē visas nokomplektētās grupās ir veiksmīga sadarbība.

Ja Tev vēl nav ģitāras – ar tādu tiksi nodrošināts uz vietas, kā arī piedāvāsim un konsultēsim Tevi sava instrumenta nomā vai iegādē pie mums – par īpašo skolnieku atlaidi!
Nodarbību apmeklēšana ir iespējama katru dienu: darbdienās no 14:00 – 20:00 un brīvdienās no 10:00 – 20:00. Tā kā sākas jauns mācību gads, ir laicīgi jāpiesakās, lai varētu rezervēt sev garantēto vietu un vēlamos laikus.
Savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru sūti uz info@gitarspele.lv un mēs ar Tevi dienas laikā sazināsimies! Vai arī zvani mums jebkurā laikā – 28683625

Nodarbības norisinās Rīgā, Aspāzijas Bulvārī 32., 4. stāvā, 408. telpā – pretī LU Ekonomikas fakultālei, blakus “Galerija Centrs” un viesnīcai “Metropole” (5 min gājienā no Stacijas un Autoostas).

Sīkāk par nodarbību norisi lasi mūsu lapā, kā arī skaties video nodarbības!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase