Ir sākusies pieteikšanās vienam no vērienīgākajiem ģitāristu pasākumiem Latvijā “Ģitāristu Sesija 2011”. Šogad pie pasākuma atbalstītājiem pievienojas arī Gitarspele.lv un Gitaristiem.lv.

Aicinām piedalīties visus interesentus – lieliska pieredze un iespēja uzzināt atbildes uz saviem jautājumiem, pilnveidojot savas ģitārspēles prasmes un satikt lieliskas un zinošas personas.

22. martā meistarklases pasniegs arī mūsu pasniedzēji:

 • Eduards Aksjoņenko – ģitārspēles apgūšanas iespējas mūsdienās
 • Alex Mercy – fingerstyle workshop
 • “Spēlējam akordus” – štrihi un ritmi

Pārējā programma: Ģitāristu Sesijas mājas lapā

Svarīgi piebilst, ka “Ģitārspēles.lv Nodarbības” klientiem ir īpaša 10 Ls atlaide, kas ir jānorāda pieteikuma anketā (vēlāk mums lūgs apstiprināt, lai apliecinātu, ka ir mūsu klients)

“Ģitāristu sesija” ir vārdu salikums, kurš aicina uz tikšanos ar mūziku gan kopā, gan arī katram Jums individuāli. Šie vārdi aicina ienirt skaņu jūrā ne tikai ģitāristus, bet arī vokālistus, bundziniekus un basģitāristus… principā, šeit ir ko darīt visai blicei. Sesijas atmosfēra ir draudzīga, izpalīdzīga, koleģiāla. Ikviens var pieiet jebkuram klāt un pavaicāt “Kā Tu to dari, kā Tev tas sanāk?” Ģimeniskās attiecības šeit saista, tās valda starp pieredzējušiem muzikantiem un muzikantiem, kuri ir ceļa sākumā! Pieredzes rieciens, ar kuru šeit dalās,  ir jāizgaršo ceļa sākumā – apvārsnis, domāšanas veids un attieksme par lietām ar kurām skatuves cilvēki satiekas reālajā ikdienā! Šādu informāciju, impulsus sesijā var atrast, tie virmo gaisā!

Šogad sesija tradicionāli notiks no 20. līdz 25. martam. Ir jaunas ieceres veidot programmu, taču tikpat svarīgi ir saglabāt “vecās”, labās lietas! Kā jau esat lasījuši – Ģitāristu sesija ir tradīcijas, informācija, pieredze, atpūta un satikšanās! Šo devīzi tad arī cenšamies pildīt un īstenot sesijas piecās dienās.Lai pasākums izdotos, lietas ir jāorganizē laicīgi kā no organizatoru, tā dalībnieku puses – tāpēc iesakām pieteikties savlaicīgi.

“Ģitāristu sesijas” organizators – Imants Pulkstenis

 • Reply

  Artūrs

  31 01 2011

  mmm… vajadzēs ieskatīties dziļāk šajā pasākumā. izskatās jau garšīgi, vienīgais, ka tā cena nedaudz nomāc.

 • Reply

  Pauls

  16 02 2011

  pasākums notiek skolas brivlaikā un cenā 3# barošana un naktsmītne…pilnīgi adekvāta cena

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase