Ģitāristu sesija Madonā – 2013

Pašreiz rit intensīvi organizatoriski darbi, tiek veidota programma – veidota arī organizatoru un palīgu komanda. Ja kāds ir ielūkojies šajā lapā pirmo reizi, tad varu teikt, ka Ģitāristu sesija turpina iesākto gaitu un katrs nākamais pasākums var būt tikai labāks. Šogad ar telpām būs krietni brīvāk, jauniešu centra KUBS telpas.
ĢITĀRISTU SESIJA 2013 notiks no 24. līdz 29. martam!
Tās ir tradīcijas, pieredze, informācija, atpūta un satikšanās!

Sesijā var piedalīties ikviens interesents – ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, taustiņinstrumentālisti un vokālisti! Sesija notiks 16. reizi! Sesijas laikā notiks basa, solo ģitāristu, vokālistu un bundzinieku konkursiņi! Pieredzē dalīsies Latvijā atzīti mūziķi un meistarklases sniegs arī vieslektori no ārzemēm. Dalības maksa ir Ls 80,- (internāts) vai Ls 120,- (viesnīca). Maksā ietilpst naktsmītnes, ēdināšana 3 x dienā, 5 dienu lekciju programma, izdales materiāli, vakaru koncerti, relax tūre pie dabas un noslēguma koncerts.

Pasākuma programma atrodama šeit: Ģitāristu sesija 2013 – Programma

Print Friendly

6 thoughts on “Ģitāristu sesija Madonā – 2013

  1. Un jau atkal šis pasākums aizies secen.. šoreiz pateicoties angļu valodas eksāmenam martā :/

  2. Kārtot eksāmenus Ģitāristu Sesijas laikā būtu jāaizliedz ar likumu (liels paldies, angļu valodas eksāmen!). Žēl, ka netikšu. Tā jau sāka kļūt par tradīciju.

  3. Tam puisim video labāk nevajag dziedāt, un noteikti neiet uz skatuvi “zem grādiem”…antireklāma visai blicei.

Leave a Comment

Draugiem.lv pase