Vēl vakar pasauli pāršalca ziņa, ka pēc vairākus gadus ilgām baumām Black Sabbath ģitārists Tonijs Aiomi (Tony Iommi) paziņojis, ka grupas oriģinālais sastāvs – 62 gadus vecais Ozijs Osborns, basists “Gīzers” Butlers, buņģieris Bill Ward un pats Iommi – esot sācis darbu pie jauna albuma un plānojot arī koncerttūri. Tony Iommi it kā teicis, ka, viņaprāt, dziesmas, kas sarakstītas jau jaunajam albumam esot lieliskas. Jāatgādina, ka vēl pirms sešiem mēnešiem Black Sabbath basists Gīzers Butlers teica, ka apvienošanās nekad nenotiks, tomēr arī viņš šobrīd piedaloties grupas mēģinājumos, kas it kā sākās 15. augustā.

Tomēr nesen parādījās ziņas, ka arī tās izrādījušās tikai baumas, jo kāds žurnālists izplatījis šo vēsti atsaucoties uz kādu vecu sarunu ar Tony Iommi, tādēļ šobrīd nav skaidrs, vai apvienošanās tiešām notiks.

Black Sabbath ir britu grupa, kas izveidota 1969. gadā, un tās līderis arī sākotnēji bija Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne). Gandrīz visi mūzikas eksperti atzīst, ka Black Sabbath ir heavy metal mūzikas žanra aizsācēji. 1970. gada albums Paranoid bija tāls lēciens priekšā visiem citiem smagās mūzikas pārstāvjiem.

Smagās dzeršanas un narkotiku dēļ 1979. gadā Black Sabbath “atlaida” Oziju, kurš izveidoja ļoti veiksmīgu solo karjeru, pārdodot vairāk nekā 100 miljonus albumu. Viņa vietu ieņēma kādreizējais Rainbow vokāls Ronnie James Dio.

1997. gadā Black Sabbath sākotnējais sastāvs, tai skaitā Ozijs Osborns, apvienojās un izdeva koncertieraksta albumu Reunion, tomēr vēlāk Black Sabbath atkal sāka spēlēt kopā ar Dio, līdz viņa nāvei pērn.

Ja Black Sabbath tiešām izdos jaunu albumu, tas būs pirmais studijas albums kopš 1978. gada albuma Never Say Die.


 • Reply

  Mārcis

  17 08 2011

  ej tu nost! kāpēc par to nebiju dzirdējis..

 • Reply

  Roberts Viļumsons

  17 08 2011

  Hell yeah \m/

 • Reply

  Draugiem lietotājs

  17 08 2011

  Oho, labais 🙂

 • Reply

  Bruno

  17 08 2011

  Cik es no savam izcilajām angļu valodas zināšanām sapratu, tad nav gan taisnība. Palasiet mājaslapu džeki !

 • Reply

  VP

  19 08 2011

  Es jau neatteiktos tādu koncertu apmeklēt =)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase