Kādu laiciņu atpakaļ, Vox izlaida īpatnēju 15 Watt Night Train pastiprinātāju, kas acumirklī tapa par veiksmīgu: viegls svarā, spīdīgs korpuss, lieliski toņi guļamistabā, studijā vai mazās haltūru situācijās. Sekojot šiem panākumiem, Vox ir izlaiduši arī mazo brāli, ko nosauca par Lil’ Night Train ar 2 vatu jaudu – ir vēl vieglāks un kompaktāks..

Kā redzams attēlā, tam ir vienkāršs panelis ar: Gain, Treble, bass, Volume un Bright/Thick slēdzi. Bright (dzidrais) režīms izceļ skanējumu augstajās frekvencēs un aktivizē EQ (ekvalaizeri), bet Thick (biezais) režīms neņem vērā EQ un piepilda Gain ar pilnu un smagnēju skanējumu.

 

Tam ir arī austiņu pieslēgvieta/line out jack, kas ir lieliski priekš ierakstīšanās vai klusiem treniņiem. Šī pastiprinātāja galva darbojās ar divām “12AX7 preamp vacuum tube” un vienu “12AU7 power tube” lampu.

Kā jau paredzams un saprotams, Vox iesaka un vēlas, lai šo galvu saliktu kopā ar viņu pašu 10″ (VX10 speaker) kabinetu, par ko viņi saka: tam ir bagāts tonis un pilns tonis. Ārējais retro izskats lieliski sader kopā ar Lil’ Night Train, radot katru mantu par lielisku kā skaņā, tā dizvainā.

Informācijas avots: www.voxamps.com

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase