Sveiki! Šodien, turpinot iesācējiem piemērotās tēmas, apskatīsim kādu interesantu lietu, kas tomēr var būt noderīga kā iesācējiem, tā arī profesionāliem ģitāristiem. Tas ir elektriskās ģitāras pastiprinātājs, kas darbojas kopā ar austiņām, taču pats neskan – Vox AmPlug. Tā apskats ir video zemāk.

Skaties video

 

Vox amplug lead pastiprinātājsLai gan pieejami dažādi AmPlug modeļi ar atšķirīgiem skanējumiem, šoreiz apskatījām tieši Lead versiju. Ar to lieliski var iegūt skanējumu, kas raksturīgs solo ģitārai. AmPlug Lead ir veidots, balstoties uz high gain pastiprinātāju skanējumu, kas piemēroti solo ģitārai. Tam ir iebūvēts delay efekts, kas bieži vien noder, spēlējot dziesmu solo, īpaši rokmūzikā.

Šāds austiņu pastiprinātājs var būt ļoti noderīgs, ja vēlies vingrināties vēlu vakaros, netraucējot citus. Visa skaņa būs dzirdama tikai austiņās. Protams, ka iespējams šo pastiprinātāju pieslēgt arī kādām tumbiņām vai pastiprinātājam, kā tas izdarīts apskata video, taču tāda nav sākotnējā AmPlug ideja. Uzstadīšana, tātad, ļoti vienkārša – vienkārši spraužam pastiprinātāju ģitārā un austiņas pastiprinātājā. Pastiprinātājam ir arī AUX ieeja, kas ļauj spēlēt kopā ar saviem iemīļotajiem backing track, vai jebkuru dziesmu.

VOX saka, ka baterijas bez nomaiņas darbojas 15 stundas. Tāpat tas ir gana mazs, lai to viegli paņemtu līdzi jebkur. Tā kā vingrināties var ne tikai mājās, bet būtībā jebkur, kur gribas. Pieredzejušākiem spēlētājiem tas varētu noderēt, lai, piemēram, iesildītos pirms uzstāšanās. Kā saka paši Vox – ja gribi spēlēt ģitāru tūlīt pat, tad atbilde ir AmPlug. Tas ir ātrakais ceļš uz lielisku toni – jebkurā laikā un jebkurā vietā. Un patiesi – iesācējam, kas nesen iegādājies savu elektrisko ģitāru, šāds austiņu pastiprinātājs sākotnēji varētu būt finansiāli daudz pieejamāks, nekā standarta pastiprinātājs ar iebūvētiem efektiem, vai atsevišķi efektu pedāļi.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase