Line-6 amplifiSveiki ģitāristi un ģitārdraugi! Iepriekšējā rakstiņā mēs aplūkojām ģitāras, kurās iebūvētas dažādas mūsdienu tehnoloģijas. Šodien parunāsim par jaunākajām tehnoloģijām ģitāras pastiprinātājos. Vai var teikt, ka ģitāras pastiprinātājs ir izgudrots no jauna?

Line-6 šogad ir radījuši diezgan interesantu ģitāras pastiprinātāju AMPLIFi. Tam ir futūristisks izskats, kā arī mūsdienīgas iespējas. Kā viņi paši saka- tas ir pavisam kas jauns. Aiz kā redzams – pastiprinātājs ir divās krāsās – sarkanā un melnā. Aiz sarkanā režģa slēpjas ģitāras pastiprinātāja skaļrunis, bet aiz melnā režģa ir stereo skaļruņi. Šāds dizains nodrošina plašāku frekvenču diapazonu. Protams, šis jau nebūtu nekāds mūsdienīgais pastiprinātājs, ja tajā nebūtu iebūveta Bluetooth tehnoloģija. Ko tā dara? Tā ļauj šim pastiprinātājam atskaņot jūsu izvēlēto mūziku, neizmantojot vadus. Diezgan iespaidīgi, taču pie tā vēl Line-6 nepstājas. Ir izveidota aplikācija, kas šim pastiprinātajam paver jaunu pasauli ar neskaitāmi daudz toņiem. Aplikācija “dzird”, kāds tonis ir ģitārai, kas spēlē tevis izvēlētajā dziesmā un piešķir šo toni tavai ģitārai. Ideāli, lai izklausītos pēc sava elka, vai džemotu līdzi dziesmām, neizklausoties nevietā.

Line-6 amplifi 2 AMPLIFi ir pieejams divos izmēros – 75 vatu un 150 vatu versijas. Katrai no šīm versijām ir divi vidējo frekvenču-basa skaļruņi un divi augšējo frekvenču skaļruņi, kā arī viens ģitāras skaļrunis. Saka, ka šāda piecu skaļruņu sistēma spēj nodrošināt plašāku frekvenču diapazonu, kā jebkurš cits tradicionāls ģitāras pastiprinātājs. Tāpat šis pastiprinātājs sola saglabāt toni jebkurā skaļumā, kas nozīmē, ka mājās, “guļamistabas skaļumā” vari izvēlēties sev patīkamu toni, kas saglabājas arī koncertā vai džemojot. Pastiprinātāja augšpusē ir standarta ģitāras pieslēgvieta, austiņu izeja, usb ieeja, pieslēgvieta footswitch, un aizmugurē ir 3.5 mm stereo aux ieeja.

Line-6 amplifi3Iebūvētais Bluetooth uztvērējs ļauj saslēgties ar Android, iOs, Mac un PC ierīcēm. Šo pastiprinātāju ir paredzēts izmantot arī vienkārši kā mūzikas klausīšanās ierīci. Šādā gadījumā mūzika tiek atskaņota pa visiem skaļruņiem – arī ģitāras skaļruni. Kad pieslēdzam ģitāru, tad mūzika tiek atskaņota tikai caur 4 augšējiem skaļruņiem un varam spēlēt līdzi iemīļotajām dziesmām.

Pastiprinātājā jau ir iekļauti dažādi skaņu režīmi, taču iespējams lejupielādēt arī jaunus. Iespējams lejupielādēt režīmus no vairāk kā 70 dažādiem pastiprinātājiem, pieejami vairāk kā 100 efekti un vairāk kā 20 kabinetu režīmi. Lietotāji var izveidot paši savu skanējumu un lejupielādēt un vērtēt cits cita toņus.

Cena – aptuveni 300 € par 75 vatu modeli un 380 € par 150 vatu versiju.

Vai jūsuprāt šāds pastiprinātājs var konkurēt ar vecajiem labajiem lampu pastiprinātājiem?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase