Brutal Existo LizardPiedāvājam grupas Theatrum dalībnieku veidotu playthrough video no dziesmas „Contemptible”, kas tiks iekļauta arī topošajā albumā. Šajā video grupa demonstrē Latvijā ražotus custom-shop instrumentus no Brutal Guitars – Existo “Lizard” (skatīt bilžu galeriju) ģitāru un Egregore basu. Grupas ģitārists ir arī mūsu pasniedzējs Arturs Liede (video pa labi).

Brutal Guitars (skatīt mūsu vecāku rakstiņu) ir Andreja Šulca meistardarbnīca, kas nodarbojas ne tikai ar ģitāru remontu un restaurāciju, bet arī ar pilnīgi jaunu instrumentu izgatavošanu (tīrs roku darbs). Šos instrumentus izceļ ne tikai estētiskais skaistums, bet arī izcila skaņa. Instrumentu izgatavošanai tiek izmantots tikai premium klases koks, dažreiz žāvēts pat 50 gadus. Elektronika un furnitūra arī ir augstākas klases, jo meistars cenšas savos darbos panākt visizcilāko kvalitāti. Tieši tas ir viens no iemesliem, kāpēc dažkārt viena instrumenta ražošana aizņem pusgadu vai pat vairāk.

EGREGORE ir pirmais Brutal Guitars veidotais basģitāras projekts. Tas ir tapis sadarbībā ar Theatrum basistu Vitāliju, pēc viņa pasūtījuma. Basģitāras korpuss ir veidots no purva oša, grifs no afrikāņu venges, grifa virsma no kļavas un korpusa virsma no vatētas kļavas, izpildītas violetā krasā. Elektronika ir no vācu firmas Delano, kas piedāvā plašu skaņas dažādību.

Existo „Lizard” ģitāras sepcifikācija:

  • Neck: White Korina, set-in;
  • Fingerboard: Ebony, 24 jumbo frets;
  • Scale: 25″;
  • Body: White Korina;
  • Top: Spalted Flame Maple;
  • Hardware: Gotoh 510;
  • Pickups: Haussel Tozz XL, Vin+ N;
  • Controls: 3p toggle switch, 2 volumes, master tone

(LASĪT TĀLĀK)

Kā jau minēts, prezentācijā piedalās grupas Theatrum dalībnieki Vitālijs un Arturs. Grupas pamatā ir ideja par progresīvā metāla apvienošanu ar operiskām iezīmēm un kopēju sižeta līniju. Pēc vairākām grupas sastāva maiņām laika posmā no 2011. līdz 2014. gadam, grupas dalībnieki nolēma sevi muzikālā ziņā neierobežot, un nebaidīties eksperimentēt ar vēl nedzirdētām skaņām, vietām pietuvojoties pat avangarda žanram. Šobrīd tiek aktīvi strādāts pie pilna albuma izdošanas.

THEATRUM-Arturs-Liede

THEATRUM (skatīt grupas foto) aizvadītajā gadā pirmo reizi izmēģināja savus spēkus uz skatuves un turpina to darīt vēl joprojām. Aizvadīti koncerti ne tikai Rīgas robežās, bet arī citās Latvijas pilsētās un arī kaimiņvalstīs – Igaunijā un Lietuvā. Grupas plānos ietilpst arī piedalīšanās dažādos festivālos ārpus Latvijas robežām.

THEATRUM var atrast un noklausīties zemāk minētajos sociālajos tīklos:

Video ir filmēts ierakstu studijā Dynamic Records un jāpiebilst, ka skaņas ierakstā tiek izmantoti šajā pašā studijā ražotie produkti – Active DI basam un Saphfire mikrofonu pastiprinātājs. Vairāk informācijas var atrast šeit.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase