Dāvis ar Cort elektro-akustisko ģitāru viesībās “Valguma pasulē” izpilda Prāta Vētra – Starp divām saulēm

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar Dāvi Lipsti, kurš ir Ģitārspēļu Nodarbību skolēns kopš 2015. gada septembra, bet ģitāru sāka spēlēt jau nedaudz pirms tam. “Iedvesmu mācīties spēlēt ģitāru es ieguvu no sava brālēna Ričarda (Ričards arī ir Ģitārspēļu Nodarbību skolēns), kurš jau vairākus mēnešus bija pats mācījies ģitārspēli un, manuprāt, viņam ļoti labi izdevās,” atceras Dāvis. Viņš jau agrāk bija domājis par ģitārspēles apgūšanu, taču tas šķita pārāk sarežģīti, bet, sākot spēlēt, ļoti strauji pieauga progress un motivācija. 

Dāvja pirmā ģitāra bija Cort elektro-akustiskā ģitāra, taču jau pēc 4 mēnešiem viņš saprata, ka grib spēlēt elektrisko ģitāru, tāpēc iegādājās Johnson elektrisko ģitāru, kuru izmanto gan ikdienā trenējoties, gan Ģitārspēles Nodarbībās.

Ģitārspēļu Nodarbību skolēns Dāvis ir lepns, ka vairākas reizes ir publiski uzstājies, īpaši izvēlot savas 12. klases izlaidumu, kurā bija aptuveni 400 klausītāju. Par savām uzstāšanām Dāvis saka: “No sākuma ir ļoti liels uztraukums, bet, sākot spēlēt, tas pilnībā izzūd un jūtos komfortabli. Pēc nospēlēšanas ir pacilātas emocijas un gandarījums, kā arī ir patīkami dzirdēt uzslavas no citiem”.

Dāvis uzstājas savā 12.klases izlaidumā ar elektrisko ģitāru Johnson

Dāvis cer kļūt par ļoti labu ģitāristu un spēlēt kādā slavenā grupā. Ja viņam būtu iespēja uzstāties ar kādu pasaulslavenu grupu, tā noteiktu būtu “Black Sabbath” ar Oziju Osbornu priekšgalā, jo Dāvim ļoti patīk viņu dziesmas un fenomenālā ģitārspēles prasme. 

“Man ļoti patīk Ģitārspēle.lv komanda! Darbinieki ir ļoti laipni, atsaucīgi, vienmēr palīdzēs jebkurā jautājumā – nevaru iedomāties labāku administratori par Intu,” savās domās par mūsu darbību dalās Dāvis, “nodarbības man pasniedz Arturs Liede – manuprāt, Arturs ir patiešām liels guru ģitārspēlē. Jebko pajautājot, spēs sniegt atbildi”.  Citreiz pirms Ģitārspēles Nodarbībām Dāvim ir liels nogurums, bet, pateicoties pozitīvajai atmosfērai, nodarbības viņu vienmēr pozitīvi uzlādē.

Ģitārspēle.lv komandai Dāvis novēl turpināt tikpat labi attīstīties. “Jau pašlaik sasniegtā kvalitāte ir apbrīnojama un tieši tāpēc man patīk šeit mācīties. Tiem, kas vēl nav sākuši apmeklēt Ģitārspēles Nodarbības, iesaku tās sākt apmeklēt! Tās pasniedz profesionāļi, kuri iemācīs gan labi spēlēt, gan arī teoriju. Paldies Ģitārspēle.lv par sniegtajām iespējām!” intervijas beigās saka Dāvis.

 Karawan-Desolate Motion ritma partija Dāvja izpildījumā uz elektrisko ģitāru Johnson

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase