seymour duncan alpha mega skaņas noņēmējsČau! Šodien pastāstīsim par kādu jaunumu no skaņas noņēmēju Seymour Duncan puses.

Ģitāru festivālā NAMM 2015 tika ziņots, ka Seymour Duncan gatavos jaunus skaņas noņēmējus sadarbībā ar ģitāristu Marku Holkombu (Mark Holcomb). Tagad šis jaunums ir klāt! Skaņas noņēmēji saucas Alpha/Omega. Šāds nosaukums tiem piešķirts, balstoties uz Marka pēdējā dubultalbuma nosaukumu.

Šie skaņas noņēmēji būs pieejami uzreiz no Seymour Duncan Custom Shop un derēs sešstīgu ģitārām. Marks ir parakstījis katru skaņas noņēmēju un, iegādājoties skaņas noņēmēju, līdzi nāk speciāla USB zibatmiņa ar Marka albumiem  Juggernaut: Alpha un Juggernaut: Omega, kā arī jaunu video no Marka, dažiem mediatoriem, uzlīmēm un vēl šo to.

Seymour Duncan saka, ka Alpha grifa pozīcijas skaņas noņēmējs ir atšķirīgs no standarta grifa pozīcijas skaņas noņēmējiem. Viņi to raksturo: “Šis skaņas noņēmējā tika apvienotas labākās tiltiņa pozīcijas un grifa pozīcijas skaņu noņēmēju īpašības. Skaņa ir iespaidīga un apjomīga, bet tajā pat laikā dzirdamas mediatora un kreisās rokas radītās skaņas nianses.”

Marks uzsver, ka arī tilta pozīcijas skaņas noņēmējs ir izdevies ļoti labs: “Tas izdevās ļoti foršs. Tas ir ļoti agresīvs un skanīgs, kā arī tam ir ļoti labi izteiktas zemākās vidus frekvences. Mans stils ir balstīts uz ļoti lieliem akordiem un tie ar šo skaņas noņēmēju izklausās ļoti labi.

Noskaties demo un interviju ar Marku

Vairāk par šo skaņas noņēmēju var izlasīt Seymour Duncan mājas lapā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase