Vēlies iemācīties, kā pareizi, ātri un droši nomainīt stīgas savai ģitārai, kā arī uzzināt derīgus padomus ģitāru apkopei, lai padarītu ģitāru labskanīgāku? Aicinām visus akustisko un elektrisko ģitāru īpašniekus uz semināru: Ģitāras apkope ar stīgu maiņu. Nav nepieciešamas priekšzināšanas. Semināra beigās gūsi praktiskas iemaņas turpmākajās apkopēs mājas apstākļos un sakoptu ģitāru (iemācīsim, kontrolēsim un palīdzēsim!)

  • Norises laiks: 18.08.2016 no plkst. 10:00 – 12:00.
  • Norises vieta Elizabetes iela 75-22.
  • Pieteikšanās iespējama līdz 17.08.2016. Vietu skaits ierobežots.  Interesentus aicinām aizpildīt pieteikuma anketu un ar Jums sazināsimies, lai visu vēlreiz precizētu.
  • Dalības maksa 19 EUR par semināru (iekļauta arī maksa par stīgām).

MĒRĶIS:

Iemācīt ikvienam ģitāras īpašniekam rūpēties par savu instrumentu, veicot stīgu maiņu un standarta apkopi kā uz dzelzs, tā arī neilona stīgu (klasiskās ģitāras) akustiskajām un visa veida elektriskajām ģitārām, lai instruments vienmēr būtu tehniski perfektā un vizuāli pievilcīgā stāvoklī, kā arī spēlēt
ājs varētu novērtēt ģitāras stāvokli un nepieciešamību pēc remonta, ja tiek novērotas defekta pazīmes.

Līdzi jāņem sava ģitāra. Ja tāda nav vai arī nav vēlme ņemt līdzi savu, semināra laikā būs iespējams praktizēties uz mūsu nodrošinātas no mums uz vietas pieejamā plašā klāsta. Viss nepieciešamais kā kopšanas līdzekļi un instrumenti tiks nodrošināts uz vietas (arī stīgas, kas  iekļautas semināra cenā).

APSKATĪTĀS TĒMAS UN JAUTĀJUMI:

1. Ģitāras vispārējā stāvokļa diagnostika
2. Stīgu izvēle un rīcības plāns standarta apkopei
3. Stīgu maiņa un standarta apkope (grifa, korpusa un ladu tīrīšana, grifa izliekuma un intonācijas regulēšana u.c.)

Semināru vada Ģitārspēle.lv vadītājs Eduards Aksjoņeko sadarbībā ar Ģitārspēles Servisu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase