Beidzot! Beidzot ir pienākusi diena, kad pirmo reizi publicējam video ar mūsu pasniedzēju Paulu Arnicānu, kurš jau vairāk kā vienu gadu skolo Ģitārspēles audzēkņus! Paulam ir safilmēti vairāki izglītojoši un apskatu video, tāpēc šodien sāksim ar roķīgo Schecter BalckJack ATX Solo 6 elektrisko ģitāru, ko Pauls bieži izmanto savās nodarbībās. Kas ģitārā ir tik īpašs un interesants – jautājam pašam Paulam!

Lielu paldies par šo un citām Schecter ģitārām mēs sakām Baltijas līmeņa izplatītājiem un mūsu sadarbības partneriem SIA “Rock Distribution”, kas rūpējas, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu pieejami kvalitatīvi mūzikas instrumenti kā Schecter u.c. ražotāju labumi ar roka ievirzi. Drīzumā no Schecter demonstrēsim vēl vairāk jau uzfilmēto video materiālu. 

PAR ATX BlackJack

ATX kolekcija ir Schecter sērija, kura tiek ekipēta ar tukšiem (skaņā un krāsā!) un spēcīgiem Seymour Duncan Blackouts skaņas noņēmējiem, kas piestāv ATX dabai: jaudīgs skanējums, skaņas noturība un tonis. katru gadu šīs sērijas tiek modificētas, piedāvājot īpašas odziņas – piemēram – tumšā spīdoši vampīra sarkani punktiņi uz ģitāras grifa. Ģitāras ir pieejamas dažādās komplektācijās (piemēram Floyd Rose kā attēlā zemāk) un krāsās.

Schecter Blackjack elektriskā ģitāraLabu laiciņu iepriekš arī Eduards bija ticis līdz šai pašai ģitārai, tikai citā – tobacco sunburst – krāsojumā un ar citādām grifa atzīmēm. Īsumā – tiem, kam patīk Les Paul tipa ģitāras ar masīvu skaņu, patiks arī šis instruments.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase