Aicinām visus jaunos ģitāristus pieteikties nu jau devītajam konkursam GuitarDay 2017! Piedalīties var ikviens ģitārists vecumā līdz 30 gadiem, vairākus iepriekšējos gadus konkursā piedalījās arī mūsu pasniedzēji. Iepriekšējo gadu dalībniekus un viņu skaņdarbus var noklausīties GuitarDay oficiālajā mājaslapā. Vēlēsim veiksmi visiem dalībniekiem un lai uzvar labākais!

Par pasākumu:

Mūzikas instrumentu veikals „Sound Factory” sadarbībā ar ģitāru ražotāju YAMAHA jau devīto reizi organizē specializēto ģitāristu konkursu GuitarDay. Tas tiek rīkots, lai veicinātu Latvijas mūziķu profesionālo attīstību, mudinot ģitāristus radīt savus oriģināldarbus un ļaujot tos izrādīt plašākai publikai. Konkursam var pieteikties jebkurš ģitārists līdz 30 gadu vecumam.

Konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā dalībniekiem līdz 31. oktobrim jāiesūta pašu sacerēts ieraksts un informācija par sevi. Žūrija novērtēs katru dalībnieku un izvēlēsies 10 finālistus. Konkursa fināls notiks 8.novembrī plkst 19.00 dzīvajā uz skatuves „Latvijas 1. Rokkafejnīcā”, Mārstaļu ielā 2/4, Rīgā.

Finālisti izlozes kārtībā spēlēs 2 skaņdarbus. Skatuves laiks katram no viņiem ir 15 minūtes. Katram finālistam būs jāspēlē viens savs skaņdarbs un viena kaverversija. Finālists papildus var izmantot savu sagatavoto pavadījumu, ierasties ar savu pavadošo sastāvu vai izpildīt skaņdarbu viens pats. Atskaņošanā drīkst izmantot skaņu apstrādes un vokālās dotības, par kurām gan iepriekš jāvienojas ar organizatoriem un skaņu inženieriem.

Žūrijas komisija vērtēs finālistus, izmantojot desmit punktu sistēmu (1 ir sliktākais, 10 – labākais vērtējums), pēc četriem kritērijiem: skaņa, tehnika, stila izjūta un atraktivitāte. Vērtēšanā piedalās profesionāla žūrija, ģitāristi un mūziķi, firmas YAMAHA un mūzikas preču veikala „Sound Factory” pārstāvji.

Balvas:

  1. Galvenā balva labākajam ģitāristam – dāvanu karte € 600 vērtībā Yamaha preču iegādei veikalā „Sound Factory”.
  2. Otrā vieta – dāvanu karte € 400 vērtībā Yamaha preču iegādei veikalā „Sound Factory”.
  3. Trešā vieta – dāvanu karte € 200 vērtībā no veikala „Sound Factory”.

Turklāt viens no dalībniekiem saņems arī specbalvu no „Rock Distribution” – MXR custom shop Shin-Juku overdrive pedāli.

Kā arī mēs Ģitārspēle.lv pasniegsim savu simpātiju balvu!

Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt nolikumā.

GuitarDay 2017 atbalsta:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase