No šī brīža, visas esošās Gitarspele.lv Video nodarbības, kas bija pieejamas par maksu, kļūst bezmaksas – un šādā garā arī turpinām savu darbību – piedāvājot Jums, mūsu lasītājiem un ģitār-draugiem, bezmaksas izglītošanās iespēju! Te būs gaidītā otrā daļa Punk Rock nodarbībai. Nepieciešamās priekšzināšanas ir no 1. nodarbības daļas – Punk Rock – ritms un kvintas.

Šajā nodarbībā Tu apgūsi:

  1. Kā veidot uzsvarus, lai padarītu ritmu “jancīgāku” un daudzveidīgāku,
  2. Pielietot slāpēšanas (palm muted) tehniku ritmos,
  3. Mainīgos uzsvarus un mainīgos uzsvaru apvienojumā ar slāpēšanu. 


Nodarbība sastāv no 4. vingrinājumiem. Katram ir pieejami komentāri un tablatūra. Visi vingrinājumi tablatūras veidā pieejami arī ērtā drukāšanas failā: Punk Rock Ģitārspēles video nodarbība – 2. daļa – uzsvari un slāpēšana

1. Vingrinājums – uzsvari (accents)

“>” knābīši norāda, kura nots ir jāakcentē, spēlējot to spēcīgāk kā ierasts – tā, lai izceļās. Viss pārējais ir kā nodarbības 1. daļā (izmantojam mediatora kustības uz leju, spēlējam piedziedājumu un pantiņu).

2. Vingrinājums – slāpēšana (palm muted)

P.M. ir apzīmējums Palm Muted (tulkojumā – slāpēt ar plauktu. Palm – plauksta, mute – slāpēt). Raustītā līnija parāda, kur P.M. turpinās – šajā vingrinājumā pirmā nots ir uzsvērta (neslāpēta) un pārējās tiek pilnībā slāpētas.

3. Vingrinājums – mainīgie uzsvari (shifting accents)

4. Vingrinājums – mainīgie uzsvari un slāpēšana

  • Reply

    Arciks

    16 01 2013

    nekad nedomaaju ka pankrock ir vairaak ka 3 akordi he he

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase