Žūrija nu ir lēmusi un izvēlējusies 10 labākos, kas ir pelnījušie vietu Guitar Madness 2014 finālā, 16. janvārī! Zemāk ir redzami viņu video pieteikumi un mazliet informācijas par sevi un motivāciju – kāpēc pieteicās konkursam (secībai nav nozīmes). Finālistiem ir jāsazinās ar skaņuvīru Dāvi un jānoprecizē laiku priekš sound check un visu nepieciešamo tehnisko pusi (tel: 20384164)

Paldies visiem, kas piedalījās. Tiem, kas palika aiz svītras – vēlam veiksmi, vēl mazliet cītīga darba un aicinām pieteikties arī turpmākos konkursos! Ierašanās uz pasākumu LV ģitāristiem ir OBLIGĀTA! >=)

Guitar Madness 2014 finālisti:

Gibson Les Paul Studio

 • Kārlis Pūle
 • Mārtiņš Sliede
 • Viktors Dobkevičs
 • Pāvels Karcevs
 • Jonatans Rācenājs
 • Pauls Arnicāns
 • Nikolajs Markovs
 • Jegors Kovaikovs
 • Jānis Drēģeris
 • Matīss Jākobsons

Kārlis

Kārlis Pūle. 19 gadi. Mani draugi un grupas biedri mani sauc par Šīnu. Spēlēju ģitāru jau kādu laiku. Patīk 70., 80. gadu rokmūzika, kā arī jaunāka rokmūzika. 2 gadus spēlēju glemmetāla grupā Bloody Heels.

Vēlējos pieteikties, jo jau iepriekšējos gadus biju pamanījis, ka gitarspele.lv piedāvā iespēju piedalīties šāda veida konkursos, bet vienmēr esmu nokavējis vai palaidis garām pieteikšanos, tāpēc šoreiz vēlos pamēģināt.

MārtiņšMārtiņš Sliede. 19 gadi. Nāku no Saldus, tomēr pašlaik mācos Rīgā. Ar ģitārspēli nodarbojos apmēram 5 gadus. Ir bijusi gan skatuves, gan studijas pieredze, jo esmu spēlējis hārdroka grupā. Pašlaik nepiederu kādai mūzikas apvienībai, tomēr apsveru domu par grupas meklēšanu. Mīļākie stili noteikti ir roks, hārdroks, patīk arī grūvīgs funk un jazz fusion. Spēlēju arī akustisko ģitāru, ļoti patīk ambient, easy listening, mediative žanri. Mūzika, un ģitāras spēlēšana mani vienmēr uzlādē, un atbrīvo. Noteikti arī turpmāk nodarbošos ar ģitārspēli, jo tā ir labs laika pavadīšanas veids.

Vēlos pieteikties šajā konkursā, jo vēlos sev pierādīt, ka kaut ko arī protu. Vēlos parādīt sevi, un uzzināt Latvijā zināmu ģitāristu viedokli par sevi, lai zinātu pie kā piestrādāt. Apzinos, ka šāda veida konkurss ir arī ļoti laba reklāma, un kāds, iespējams, mani varētu pamanīt, uzrunāt, veidot tālākus kontaktus. Nenoliegšu, ka galvenā balva arī ir izcila, un aicinoša, turklāt, ģitāru nekad nevar būt par daudz!

Juris Ross photographyViktors Dobkevičs. 21 gads. Tēvs parādīja pirmos akordus bērnībā, taču nevarēju paņemt “barē” akordus un pārstāju spēlēt.
Aizbraucu 8. klasē uz Ģitāristu sesiju mācīties bungas, un tajā atkal sāku spēlēt ģitāru. Mācos par programmētāju, tāpēc ģitārai laika veltu mazāk kā gribētos, taču vienalga bez savām ģitārām dzīvot nevaru.

Šis ir pirmais konkurss, kur piedalos. Sagribējās kaut kādus piedzīvojumus. Balva, protams, ir laba, taču par to pārāk agri domāt! Gribu sniegt pārējiem pozitīvās emocijas, paklausīties citus ģitāristus, kā arī pašam izbaudīt spēlēšanu.

PāvelsPāvels Karcevs. 15 gadi. Mācos skolā – 10. klasē. Es spēlēju ģitāru 4 gadus un man patīk spēlēt roku, metālu, bet mans vismīļākais stils ir shred. Mīļākais ģitāru ražotājs – Ibanez. Grupā es nespēlēju, bet skatuves pieredze ir. Piedalījos Gibson Ģitāru Roka Festivalā 2011. Tagad ģitārspēle ir hobijs, bet varbūt, kad es beigšu universitāti (gribu kļūt par ārstu), tā būs mana otra profesija. Gribu piedalīties konkursā, lai sacenstos ar citiem ģitāristiem, uzspēlēt ģitāru uz skatuves un labi pavadīt laiku.

JonatansJonatans Rācenājs. 23 gadi. Es esmu tāds, kādu jūs mani redzat, vai arī neesmu. Man patīk mūzika. Mīļākais žanrs -blūzs. Muzikālā pieredze – 100. vidusskola un Latvian Blues Band (spēlēšana ar viesmāksliniekiem). Ģitāra man ir mīļākais instruments un arī vienīgais, kuru nedaudz protu spēlēt.

Konkursi nedaudz liek iespringt. Varu sev parādīt, ko spēju vai ari nespēju, vienvārd sakot – pieredze. Protams, vienmēr ir cerība tikt pie jauna instrumenta.

PaulsPauls Arnicāns. 19 gadi. Ar ģitārspēli nodarbojos jau kādu laiku. Esmu apmeklējis gan privātskolotājus, gan mācījies un apguvis ģitāru pats. Esmu spēlējis vairākās grupās, kurās žanri ir variējuši, piemēram, džeza, fjūžena, metāla. Pašlaik spēlēju grupā Monro. Ģitāra un mūzika man nozīmē visu.

Pieteicos pieredzes dēļ un tīri pasākuma dēļ, lai pašam būtu interesanti un jautri, un lai redzētu kā citi spēlē, un salīdzinātu sevi ar citiem.

NikolajsNikolajs Markovs. 21 gads. Spēlēju no 14 gadu vecuma. Patīk spēlēt dažādus rokmūzikas stilus. Viss atkarīgs no garastāvokļa. Ir arī tādi brīži, kad gribas vienkārši padziedāt dziesmas ar akustisko ģitaru rokās!

Vēlos parādīt visiem, ko es māku, un saņemt prieku, par to, ka es stāvu uz skatuves un dāvinu savu spēlēšanu visem cilvēkiem!

JegorsJegors Kovaikovs. 32 gadi. Spēlēju 12 gadus. Agrāk spēlēju flamenko, tagad spēleju fusion. Spēlēju grupās Funk Therapy, Baraka, PeR u.t.t.

Man ļoti patīk tādi pasākumi! Paldies jums par iespējām! 🙂

JānisJānis Drēģeris. 24 gadi. Esmu pārdevis savu dvēseli Rokenrolam, tā ir brīvība, kura ļauj justies vistrakāk un visinteresantāk. Ģitāra ļauj izpaust visu, ko domāju, kā jūtos, ko vēlos. Spēlēju ģitāru, visu, uz kā var iebliezt. Pieredze – nezinu. Kādos gados deviņos salaboju vecu (ļoooti vecu) “lāpstu”, kurai bija viena sarūsējusi stīga. Spēlējot uz tās man likās baigi cool. Ilgu dzīvi Rock`n`Roll!

Apnika sēdēt mājās, vajag tak kaut kur iebliezt 🙂

MatīssMatīss Jakobsons. 21 gads. Ģitarspēli apgūstu 3 gadus. Pirms tam esmu mācījies klasisko mūziku. Nesen atguvos no smagas operācijas rokai, kuras rezultātā man tika ievietota dinamiskā kompresijas plāksne un sešas skrūves. Līdz ar to varētu teikt, ka tagad vairāk pievēršos citas kategorijas cīņasmākslām, piemēram – ģitārspēlei. Rock on.

Februārī man paredzēta vēl viena operācija rokai, līdz ar to varētu būt kāds laiks, kad atkal varēšu spēlēt ar pilnu atdevi, tāpēc uzskatu, ka šī ir lieliska iespēja uzkāpt uz skatuves ar saviem draugiem un trijatā uzspēlēt. Protams, ģitāra arī ļoti skaista. P.S. Ierakstā spēlēju tradīciju, tomēr, ja izdosies tikt finālā – spēlēšu roku.

 

 • Reply

  "Advancētā" grupa

  14 01 2014

  Es tavu skaņdarbu esmu kaut kur dzirdējis, Matīs!

  Šogad izskatās, ka varētu būt interesanti – Kovaikovs, Karcevs un Jākobsons šķita visbiedējošākie pēc video, bet dievs vien zina, kādi viņi ir dzīvajā! Gribu dzirdēt!

 • Reply

  Gunters

  15 01 2014

  😀 klīst baumas ka būs labs džem-sešion tur!

 • Reply

  MoJo

  15 01 2014

  visiem guitarastiem obligaatais apmekleejums…;-D

 • Reply

  Pauls

  15 01 2014

  UZMANˆBU INFO DALˆBNIEKIEM-SOUNDCHEX 16;00,KATRAM 10.MIN. Drums omly shell kit ,two guitar combos,one bass,3 mics

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase