Helovīna Noskaņās

Esam izveidojuši mūziķu topu, kuriem nav nepieciešams speciāli Helovīnam iegādāties tērpu. Šie mūziķi Helovīnu noteikti svin īpaši krāšņi un briesmīgi!

Kādas grupas un mūziķi Jums liekas šaušalīgi, biedējoši un pieminēšanas vērti? Padalieties komentējot!

Grupa Kiss sāka savu karjeru 1973. gadā. Viņi palikuši atmiņā ar to, ka grupas dalībnieki krāsoja savas sejas – katram, atbilstoši sejas krāsojumam ir arī savs tēls – Starchild, Demon, Spaceman un Catman. Arī šobrīd Kiss turpina muzicēt un no saviem skatuves tēliem nav atkāpušies.


Merilins Mensons (Marilyn Manson) no 1989. gada līdz pat šodienai turpina šokēt – gan ar vizuālo tēlu, gan šausmīgajiem video. Arī ikdienā viņš ļoti bieži iziet baisi sakrāsojies.

Grupa Slipknot savu darbību sākusi 1995. gadā, ietekmējušies no jau pieminētajiem Kiss, arī Slipkot savas sejas vienmēr neatklāj, slēpjot tās aiz dažādām briesmīgām maskām.

Lordi ir Somijas rokgrupa,kura  vislielāko atpazīstamību ieguva pēc uzvaras Eirovīzijā 2006. gadā, bet grupa pastāv jau kopš 1992. gada.

Mortiis iespējams ir mazāk zināmā apvienība, salīdzinot ar iepriekš minētajām. Grupa ir no Norvēģijas, savu darbību sākusi 1993. gadā. Gan klipos, gan uzstājoties Mortiis solists velk briesmīgu masku ar garu degunu un spicām elfa ausīm.

Print Friendly

2 thoughts on “Helovīna Noskaņās

Leave a Comment

Draugiem.lv pase